Vánoční filmy online

Nejlepší vánoční komedie i štědrovečerní pohádky najdete na Voyo. Bez reklam!

Špatný format e-mailu
#

Nejoblíbenější české pohádky na Štědrý večer

České vánoční pohádky, které všichni známe a tolik milujeme? Zkoukněte je online na Voyo! U nás najdete kromě nových titulů i klasické filmové pohádky, které nikdy nezestárnou a bez kterých by to na Vánoce nebylo ono.

České vánoční filmové pohádky

#

Moderní vánoční filmy

Romantické filmy, komedie, pohádky i animáky s vánoční tematikou sledujte online na Voyo. Domácí i zahraniční tvorba 21. století v českém znění, samozřejmě bez reklam, už na vás čeká.

Vánoční komedie

#

Tip na vánoční dárek

Potěšte své blízké dárkovým kupónem Voyo. Věnujte jim tisíce hodin zábavy, dojetí i napětí. Všechny filmy, seriály a pořady jsou u nás samozřejmě bez reklam a závazků.

Kopit kupón jako dárek
#

Animáčky i pro nejmenší

Princezny a draci je ještě moc neberou? Nevadí, na Voyo máme připravené i animované pohádky a seriály, které chytí i ty úplně nejmenší špuntíky. O vánoční pohodu a klid se tak vůbec nemusíte obávat!

Animované pohádky pro naše nejmenší dárečky

#

Voyo na libovolném zařízení

Voyo najdete ve svém počítači, mobilu, tabletu i chytré televizi. Jedno předplatné plně funguje na 2 zařízeních zároveň. Takže zatímco v obýváku jede Anděl páně na plné pecky, v kuchyni se můžete nerušeně bavit u milovaných Pelíšků.

Vyzkoušejte 7 dní zdarma

Často kladené otázky

Pokud zvolíte při aktivaci předplatného VOYO NA ZKOUŠKU, máte možnost vyzkoušet službu na 7 dní zdarma.

Při aktivaci této zkušební doby se Vám v průběhu prvních 7 dní (168 hodin od aktivace) platba nestrhne. Dojde pouze k blokaci 1 Kč a k ověření platebních údajů, které jsou poté připraveny pro případné budoucí předplatné.

Následně záleží na Vás, zda chcete Voyo využívat dál nebo ho ještě před vypršením zkušební doby ukončíte. Pokud se rozhodnete službu po zkušebním období nevyužívat, je nutné provést deaktivaci, a to nejpozději 1 hod před uplynutím předplatného zdarma. Je-li předplatné během tohoto období řádným způsobem zrušeno, nedojde k realizaci platby.

Pokud naplánovanou platbu předplatného nezrušíte, dojde v momentě vypršení zkušební doby k platbě částky 159 Kč a tím k aktivaci VOYO předplatného. 

S VOYO předplatným je nastavena automaticky opakovaná platba, která probíhá každých 30 dní. Bližší informace k opakovaným platbám naleznete v části Jak funguje VOYO předplatné.

Pokud se nacházíte na území České republiky, budete mít během zkušebního období k dispozici téměř stejný obsah jako s plným předplatným služby Voyo. Výjimkou je sportovní obsah, a to včetně kanálů Nova Sport 1, Nova Sport 2, dále sportovních přenosů na Voyo Special a tituly Voyo | Originál. Pro sledování sportovního obsahu je potřeba zakoupit plné předplatné. TV Nova si vyhrazuje právo nabídku obsahu na zkušební období i v rámci plného předplatného kdykoliv měnit.

Voyo předplatné je nastaveno na 30 dní a s jeho aktivací je vždy zadána opakovaná platba.

Ke stržení další platby dochází tedy automaticky, a to v momentě vypršení aktuálně předplaceného období. Jestliže se pokus o platbu nezdaří, službu Voyo vám dočasně vypneme. O provedení platby se pokusíme znovu ještě dvakrát, a to 24 hodin po vypršení předplatného a 5. den po vypršení předplatného. V případě úspěšného provedení platby vám službu Voyo ihned automaticky aktivujeme a vy můžete dále nerušeně sledovat vaše oblíbené pořady.

30denní předplatné je možné uhradit prostřednictvím platební karty přes bránu GoPay.

Ano, Voyo splňuje požadavky přeshraniční přenositelnosti a s aktivním předplatným je možné sledovat obsah na území členských států EU*. Pro využívání Voyo mimo ČR je třeba mít trvalý pobyt na území České republiky a uhradit Voyo předplatné. 

*Nařízení o přeshraniční přenositelnosti online služeb se od 1.1.2021 nevztahuje na území UK. Zákazníkům na uvedeném území je po úhradě předplatného k dispozici pouze omezený obsah.

V současné době je Voyo k dispozici na počítačích, telefonech/tabletech se systémem iOS a Android a na vybraných chytrých televizích. Více informací naleznete ZDE

Platbu předplatného můžete zrušit po přihlášení do Vašeho uživatelského profilu na našich stránkách. Zrušení platby na další období provádějte, prosím, nejpozději 1 hodinu před vypršením aktuálně běžícího předplatného.

Na úvodní stránce klikněte na ikonu uživatele a zvolte Moje předplatné.

Zobrazí se Vám informace o předplatném, které je aktuálně nastaveno pro Váš účet.

Pokud máte nastavené měsíční předplatné s automaticky opakovanou platbou nebo zkušební období, stačí pro zrušení kliknout na Zrušit opakování a Vaši volbu následně potvrdit ANO.

Po zrušení platby bude možné sledovat obsah na Voyo do vypršení aktuálně zaplaceného období či vypršení období na zkoušku.

Následně zůstane Váš účet neaktivní, pouze registrovaný – tedy připraven pro případnou další aktivaci předplatného v budoucnu.

Zaujalo vás Voyo?

Voyo nabízí přes 2000 filmů a seriálů, které si můžete pustit kdykoli, kdekoli, na čemkoli.

Špatný format e-mailu