Účastníci Survivor 2023

Proti sobě v nové řadě reality-show Survivor stojí dva kmeny. Hrdinové a Rebelové. Známé i nové tváře zažívají hlad, bolest, výzvy, nečekané zvraty – co všechno bude muset zdolat nový nositel titulu Survivor Česko & Slovensko? Sledujte už teď na Voyo!

RIVALOVÉ

Ve 23. epizodě došlo k očekávanému sloučení kmenů Hrdinů a Rebelů. Jedenáctka soutěžících, která stále bojuje o 2,5 milionu korun vytvořila nový kmen zvaný Rivalové. Při této příležitosti byla uspořádaná velká párty, kterou ostrov ještě nezažil. Došlo také ke změně v systému soubojů.

Josef Kůrka

Josef Kůrka, 31 let (Model)

Vypadl ve 29. epizodě. Prohrál v duelu s Tomášem.
Josef Kůrka v roce 2016 zvítězil v anketě Muž roku. Účastnil se také soutěže MasterChef Česko a neměl život vždy úplně jednoduchý. Vyrůstal v nestabilní rodině. Je velmi společenský, ale bojí se hladu. Je zvyklý jíst každé tři hodiny. V Survivoru je odhodlán hrát tvrdě.

Karolína Krézlová

Karolína Krézlová, 35 let (Herečka)

Zpěvačka a herečka Karolína Krézlová je známá z muzikálů, filmů i seriálů a na popularitu a pozornost médií je zvyklá i díky několika vztahům se slavnými muži, které vždy přitahovaly pozornost bulváru. Přesto má křehkou duši a také silný vztah k přírodě a zvířatům.

Andrea Bezděková

Andrea Bezděková, 27 let (Miss ČR)

Vypadla ve 28. epizodě. Prohrála v duelu s Tomášem.
Andrea Bezděková byla roztleskávačkou, ve volném čase ráda hraje tenis a také ráda tančí. Sportovní průpravu a to že v dětství byla na mnoha táborech by chtěla zužitkovat také na ostrově. V roce 2016 se proslavila díky soutěži Miss ČR ze které si odnesla korunku pro vítězku.

#

Tomáš Weimann, 33 let (Trenér skateboardingu)

Ve 12. epizodě přešel z kmene Rebelů do kmenu Hrdinů.
Trenér skateboardingu Tomáš Weimann neměl jednoduché dětství. Život si oblíbil, až když odcestoval do Asie meditovat do buddhistického chrámu. Má mnoho snů. Chce se pořádně naučit na klavír, začít malovat, tančit salsu a na motorce projet Evropu a také zvítězit v Survivoru.

Adam Bůžek

Adam Bůžek, 22 let (Osobní trenér)

Vypadl ve 30. epizodě. Prohrál v duelu s Tomášem.
Adam Bůžek se živí jako osobní trenér a volný čas rád tráví v přírodě. V dětství byl spíše šprtem a hráčem her a neměl žádné přátele. To se změnilo až na střední škole, kdy se chtěl líbit holkám, a proto začal s kulturistikou. Na Instagramu má přezdívku „Czech Tarzan“. Účastnil se také soutěže Muž roku.

Johana Fabišíková

Johana Fabišíková, 29 let (Tanečnice)

Vypadla ve 31. epizodě. Prohrála v duelu s Martinem.
Johana Fabišíková tančí ve vyhlášených nočních klubech na Ibize a do Survivora ji přiměla přihlásit její kamarádka Besky, vítězka MasterChef Česko. Johana chodí se slovenským hokejovým reprezentantem Mariem Lutnerem. Je zvědavá a její ctižádostivost ji nutí zanechat v životě výraznější stopu.

Martin Konečný

Martin Konečný, 45 let (Technik)

Živelný technik Martin Konečný se vymyká všem stereotypům. Do svých třiceti let byl i díky rodičům členem církve Svědků Jehovových a neměl žádnou sexuální zkušenost. Dosud měl jednu přítelkyni, kvůli které z církve odešel. Již spolu ale nejsou. V pětačtyřiceti se stále cítí být mladý a svobodný, proto se i přihlásil do Survivoru.

Žaneta Skružná

Žaneta Skružná, 23 let (Vizážistka)

Vypadla ve 24. epizodě. Prohrála v duelu s Johanou.
Vizážistka Žaneta Skružná má za sebou těžké životní období. Její partner spáchal sebevraždu. O to víc je nyní Žaneta empatičtější. Je velmi upovídaná a energická. Do Survivoru se přihlásila na popud své sestry.

Kristian Kundrata

Kristian Kundrata, 26 let (Obchodní zástupce)

Vypadl v 25. epizodě. Prohrál v duelu s Tomášem.
Kristian z Banské Bystrice se do Survivoru hlásil již loni. Rád by své rodině ukázal, že není jako jeho otec, se kterým má komplikovaný vztah. Když s někým nesouhlasí, nemá problém oponovat, nebo svůj názor vyjádřit alespoň ironickým gestem.

Barbora Krčálová

Barbora Krčálová, 21 let (Studentka práv)

Vypadla ve 27. epizodě. Prohrála v duelu s Tomášem.
Modelka a studentka práv Bára pochází z Vranova nad Dyjí. Možná by byla ideální kandidátkou pro účast v Love Islandu, ale za sebe říká, že formát seznamovacích soutěžích není nic pro ni. Svou účast v Survivoru bere jako velkou výzvu a hodlá ji naplno využít, protože si myslí, že po škole už nebude mít na podobné aktivity čas.

Martin Kulhánek

Martin Kulhánek, 28 let (Reality Star)

Vypadl v 26. epizodě. Prohrál v duelu s Karolínou.
>Devětadvacetiletý Martin Kulhánek se přestěhoval na Slovensko do domečku, který si pořídil s partnerkou Laurou. Seznámili se v první sérii reality show Love Island Česko & Slovensko, kterou spolu vyhráli. Diváci si Martina oblíbili jako upřímného a slušného drsňáka. On se však obává, že být sám sebou se v Survivoru nevyplatí.

HRDINOVÉ

Ať už je váš vzor fotbalový útočník, miss ČR, nebo třeba pokerová hráčka, všichni z kmene Hrdinů v životě něco dokázali i za cenu, že každý z nich musel někdy riskovat. Díky svým činům ale zůstávají v povědomí většiny z nás. Nyní získali odvahu udělat další krok do neznáma.

Petr Havránek

Petr Havránek, 26 (Reality Star)

Vypadl v 16. epizodě. Prohrál v duelu s Filipem.
Diváci Love Islandu srdíčko Pítra milují. Civilním jménem je ale Petr Havránek a sám o sobě říká, že je modelem v důchodu. Avšak focení a přehlídkám se věnuje od šestnácti let. Procestoval celý svět a díky reality show si našel partnerku Gabrielu Gášpárovou.

Kateřina Klinderová

Kateřina Klinderová, 30 let (Moderátorka)

Vypadla ve 12. epizodě. Prohrála v duelu s Pítrem.
Kateřinu Klinderovou všichni v MMA znají pod přezdívkou Kundosaki. Měří 183 cm, dříve se věnovala dráze go-go tanečnice a nyní se živí jako manažerka nočního podniku. Povahou je spontánní a žádná šílenost jí není cizí. Na ostrově se těší na diskomfort a extrémní situace.

Filip Jánoš

Filip Jánoš, 26 let (Youtuber)

Vypadl v 18. epizodě. Prohrál v duelu s Karolínou.
Youtuber Filip Jánoš je na slovenském internetu velmi dobře známý pod jmény Fifo a FiFqo. Nedávno zvítězil v reality show Farma na televizi Markíza. Sám o sobě říká, že je ten divný týpek z internetu, co má rád srandu, nebrání se ničemu a má rád velké výzvy.

Soňa Sedláčková

Soňa Sedláčková, 43 let (Fitness influencerka)

Vypadla ve 4. epizodě. Prohrála v duelu s Karolínou.
Soňa Sedláčková je matkou jedné dcery a úspěšnou obchodnicí. V byznysu spojila své dvě vášně - ke sportu a k podnikání. Ráda cestuje a poznává cizí kultury. Má citlivou duši. Sama sebe označuje za „objevitelku pravdy“. Je empatická a také duchovně založená.

Barbora Mlejnková

Barbora Mlejnková, 31 let (Pokrová hráčka)

Vypadla v 8. epizodě. Prohrála v duelu s Kateřinou.
Pokrová hráčka Barbora Mlejnková není příliš vysoká, ale je velkou bojovnici, která se žádné výzvy jen tak nezalekne a využije každé příležitosti, aby vyjádřila svůj názor. Chce být tou, kdo určuje pravidla hry. Dokáže spolehlivě poznat, když někdo lže nebo blafuje.

Vašek Matějovský

Václav Matějovský, 26 let (Herec)

Odstoupil ze soutěže kvůli zranění kolene v 7. epizodě.
Vašek Matějovský je herec a hvězda seriálu O mě se neboj a moderátor ranní show na Fajn Rádiu. Řadu fanoušků získal i svými vtipnými komentáři v reality show Love Island. Rád hraje tenis, golf a lyžuje. Před odletem do Survivoru řekl, že se ničeho nebojí.

Pavlína Sigmundová

Pavlína Sigmundová, 23 let (Herečka)

Vypadla ve 20. epizodě. Prohrála v duelu s Andreou.
Pavlína se narodila v Drnovicích a nyní studuje marketing. Pozornost médií jí není úplně cizí, za sebou má už účinkování v hrané reality show Praha – den & noc. V Survivoru věří, že dokáže své názory prodat ostatním a nebojí se být ve vůdčí pozici. Dává přednost čestnosti a spravedlnosti a vždy se staví na stranu slabších.

Matěj Quitt

Matěj Quitt, 32 let (Interiérový designér)

Vypadl ve 22. epizodě. Prohrál v duelu s Tomášem.
Ve 12. epizodě přešel z kmene Rebelů do kmenu Hrdinů.
Interiérový designer Matěj Quitt se kvůli účasti v Survivoru rozešel po čtyřech letech se svou přítelkyní. Kondici si udržuje pravidelným cvičením v posilovně, kam chodí minimálně čtyřikrát týdně. Bojoval také o titul v soutěži Muž roku. Občas bývá výbušný.

#

7 dní na zkoušku zdarma

Vyzkoušejte Voyo na 7 dní zdarma*.
Registrace do jedné minuty a lze kdykoli zrušit.

Vyzkoušejte 7 dní zdarma *součástí 7denního zkušebního období není prémiový obsah, sport a živé vysílání

REBELOVÉ

Proti Hrdinům stojí kmen Rebelů. Odhodlaní zbořit jakákoliv pravidla, stejně jako to udělali ve svých životech, aby se dostali až tam, kde jsou právě teď. Turistická průvodkyně, technik z nákupního řetězce, realitní makléř, profesionální atletka. Všechny spojuje adrenalin, ostrý jazyk a vychytralost.

Jiří Hanousek

Jiří Hanousek, 33 let (Realitní makléř)

Odstoupil na vlastní žádost ve 14. epizodě.
Jiří je realitní makléř, který miluje svou rodinu a také práci, ve které se snaží posouvat stále dále. Na YouTube natáčí videa, ve kterých například skáče do bazénu, nasedá do vrtulníku, nebo lyžuje ve smokingu. Je také zvyklý na určité pohodlí a komfort, takže už spaní na holé zemi nebo v písku pro něj bude velkou výzvou.

Ludmila Puldová

Ludmila Puldová, 55 let (Průvodkyně)

Vypadla v 10. epizodě. Prohrála v duelu s Barborou Krčálovou.
Průvodkyně v turistické agentuře Ludmila Puldová je dobrodruh tělem i duší. Miluje cestování po celém světě a pohyb z jednoho kontinentu na druhý. Lída se svými klienty absolvovala mnoho dobrodružných výprav, ať už v horách, nebo džungli.

Tereza Scheibalová

Tereza Schejbalová, 22 let (Atletka)

Vypadla v 2. epizodě. Prohrála v duelu s Lídou.
Atletka Tereza Schejbalová svůj život zasvětila sportu. Od patnácti let se věnuje profesionálně skoku o tyči a k tomu na částečný úvazek pracuje ve fitness centru. Její předností je houževnatost a ze sportu je zvyklá se nevzdávat.

Hana Gelnarová

Hana Gelnarová, 21 let (Barmanka)

Vypadla v 6. epizodě. Prohrála v duelu s Johankou.
Více než čtyři sta tisíc fanoušků na TiKToKu a více než sto tisíc lidí na Instagramu sleduje barmanku a influencerku Hanku Gelnarovou. Hanka se věnuje MMA, fitness cvičení a street dance. Miluje nové výzvy. V Survivoru se těší, že pozná podobně bláznivé lidi, jako je ona.

Petr Švancara

Petr Švancara, 45 let (Fotbalista)

Vypadl ve 14. epizodě. Prohrál v duelu s Martinem.
Ve 12. epizodě přešel z kmene Hrdinů do kmenu Rebelů.
Bývalého fotbalového útočníka Petra Švancaru lidé znají pod přezdívkou Švanci. Ikona brněnského fotbalu a někdejší hráč Zbrojovky Brno je trojnásobný otec. Miluje chlebíčky a naopak nemá rád hmyz, kterého se na ostrově obává.

#

Doma i na cestách

Voyo můžete mít vždy u sebe! Najdete ho na smart TV, počítači, mobilu i tabletu. Sledovat náš obsah můžete až na dvou zařízeních současně.

Vyzkoušejte 7 dní zdarma

Často kladené otázky

Při použití platební karty (Adyen)?
Pokud zvolíte při aktivaci předplatného Voyo na zkoušku, máte možnost vyzkoušet službu na 7 dní zdarma (168 hodin od aktivace).

Pro aktivaci 7denní zkušební doby je třeba zadat Vaši platební kartu. V průběhu prvních 7 dní (168 hodin od aktivace) se Vám žádná platba nestrhne, může však pouze dojít k blokaci určité minimální částky dle podmínek Vaší banky (např. 1 Kč) kvůli ověření platebních údajů, které jsou poté připraveny pro případné budoucí předplatné.

Následně záleží na Vás, zda chcete Voyo využívat dál nebo ho ještě před vypršením zkušební doby ukončíte. Jestliže se rozhodnete službu po zkušebním období nevyužívat, je nutné provést deaktivaci, a to nejpozději 1 hod před uplynutím předplatného zdarma. Je-li předplatné během tohoto období řádným způsobem zrušeno, nedojde k realizaci platby.

V případě, že naplánovanou platbu předplatného nezrušíte, dojde v momentě vypršení zkušební doby k platbě částky 159 Kč a tím k aktivaci Voyo předplatného. 

S Voyo předplatným je nastavena automaticky opakovaná platba, která probíhá každých 30 dní. Bližší informace k opakovaným platbám naleznete v části Jak funguje platba předplatného Voyo.

Při použití platební metody nastavené v rámci Apple ID?
Pokud zvolíte při aktivaci předplatného Voyo na zkoušku, máte možnost vyzkoušet Voyo na 7 dní zdarma (168 hodin od aktivace).

Jestliže se rozhodnete Voyo dále nevyužívat, je nutné předplatné zrušit nejpozději 24 hodin před skončením zkušebního období.

Informace ke zrušení platby předplatného přes Apple ID najdete zde: https://support.apple.com/cs-cz/HT202039.

V případě, že předplatné ve zkušebním období nezrušíte, dojde následně automaticky k platbě částky 159 Kč a tím k aktivaci Voyo předplatného na jeden měsíc.

S Voyo předplatným je nastavena automaticky opakovaná platba, která probíhá každý měsíc. Bližší informace k opakovaným platbám naleznete ZDE.

Dovolujeme si upozornit, že při kliknutí na Zrušit účet v aplikaci Voyo nedojde ke zrušení Voyo na zkoušku ani plného předplatného. Předplatné je nutné zrušit v nastavení Vašeho zařízení Apple prostřednictvím Apple ID, které bylo použito pro aktivaci.

Pokud se nacházíte na území České republiky, budete mít během zkušebního období k dispozici obdobný obsah jako s plným předplatným služby Voyo (filmy, seriály, pořady).

Výjimkou je živé vysílání televizních kanálů, sportovní obsah, a to včetně kanálů Nova Sport 1 a Nova Sport 2, dále sportovní přenosy na Voyo Special, tituly Voyo | Originál a Voyo Film. V průběhu zkušební doby není možné sledovat obsah na Voyo v offline režimu.

Pro sledování kompletní nabídky Voyo je potřeba zakoupit plné předplatné.

TV Nova si vyhrazuje právo nabídku obsahu na zkušební období i v rámci plného předplatného kdykoliv měnit.

Při úhradě prostřednictvím platební karty (Adyen)?

Předplatné Voyo hrazené prostřednictvím platební karty (Adyen) je nastaveno na 30 dní a s jeho aktivací je vždy zadána opakovaná platba.

Ke strhnutí další platby dochází tedy automaticky, a to v momentě vypršení aktuálně předplaceného období.

Jestliže se platba nezdaří, pokusíme se o její provedení znovu ještě dvakrát, a to 24 hodin po vypršení předplaceného období a 5. den po vypršení předplaceného období.

Pokud se platbu povede úspěšně provést nejpozději 5. den po skončení předchozího předplaceného období, můžete dále nerušeně sledovat vaše oblíbené pořady. Začátek nového předplatného automaticky navazuje na konec posledního předplaceného období.

V případě, že se platbu nepodaří automaticky provést 5 dní po vypršení předplaceného období, proběhne ještě několik automatických pokusů o provedení platby, které realizuje přímo sama platební brána. Počet a frekvenci těchto pokusů stanovuje platební brána Adyen.

V tomto období není již není možné Voyo sledovat. Na další pokusy o platbu ale nemusíte čekat, stačí je zrušit a následně provést aktivaci nového předplatného (v části Moje předplatné). Při úspěšné platbě je sledování Voyo zpřístupněno a dojde k nastavení nového 30denního předplatného s automatickým opakováním.

Předplatné Voyo je vždy hrazeno na 30 dní, při neúspěšné platbě tedy nevzniká žádný dluh.


Při úhradě prostřednictvím platební metody nastavené v rámci Apple ID?

Předplatné Voyo hrazené přes Apple ID je nastaveno na jeden měsíc a s jeho aktivací je vždy zadána opakovaná platba.

Předplatné Voyo hrazené přes Apple ID se tedy strhne automaticky ještě před začátkem dalšího předplaceného období (nejdříve 24 hodin předem).

Pokud se nepodaří platbu provést, dojde ke zrušení Voyo předplatného. Nicméně jelikož platba probíhá v prostředí Apple, pokusy o její úspěšné provedení budou několikrát opakovány, dle podmínek Apple.

Předplatné Voyo je vždy hrazeno na následující měsíc, při neúspěšné platbě tedy nevzniká žádný dluh.

Při úhradě prostřednictvím platební karty (GoPay)?

Předplatné Voyo hrazené prostřednictvím platební karty (GoPay) je nastaveno na 30 dní a s jeho aktivací je vždy zadána opakovaná platba.

Ke strhnutí další platby dochází tedy automaticky, a to v momentě vypršení aktuálně předplaceného období.

Jestliže se platba nezdaří, pokusíme se o její provedení znovu ještě třikrát, a to 24 hodin po vypršení předplaceného období, 5. den a poté 10.den po vypršení předplaceného období.

Pokud se platbu povede úspěšně provést nejpozději 5. den po skončení předchozího předplaceného období, můžete dále nerušeně sledovat vaše oblíbené pořady. Začátek nového předplatného automaticky navazuje na konec posledního předplaceného období.

V případě, že se platbu nepodaří automaticky provést 5 dní po vypršení předplaceného období, naplánujeme ještě poslední pokus, který proběhne za dalších 5 dní. V tomto období není již není možné Voyo sledovat. Na poslední pokus o platbu ale nemusíte čekat, stačí jej zrušit a následně provést aktivaci nového předplatného (v části Moje předplatné). Při úspěšné platbě je sledování Voyo zpřístupněno a dojde k nastavení nového 30denního předplatného s automatickým opakováním.

Předplatné Voyo je vždy hrazeno na 30 dní, při neúspěšné platbě tedy nevzniká žádný dluh.

Ano, Voyo splňuje požadavky přeshraniční přenositelnosti a s aktivním předplatným je možné sledovat obsah na území členských států EHP*. Pro využívání Voyo mimo ČR je třeba mít trvalý pobyt na území České republiky a uhradit plné předplatné. 

*Nařízení o přeshraniční přenositelnosti online služeb se od 1.1.2021 nevztahuje na území UK. Zákazníkům na uvedeném území je po úhradě předplatného k dispozici pouze omezený obsah.

V současné době je Voyo k dispozici na počítačích, telefonech/tabletech se systémem iOS a Android a na vybraných chytrých televizích. Více informací naleznete ZDE

Platbu předplatného je třeba zrušit po přihlášení do Vašeho uživatelského profilu na našich webových stránkách (kromě plateb přes Apple ID). Zrušení platby na další období provádějte, prosím, nejpozději 1 hodinu před vypršením aktuálně běžícího předplatného.

Na úvodní stránce klikněte na ikonu uživatele a zvolte Moje předplatné.

Zobrazí se Vám informace o předplatném, které je aktuálně nastaveno pro Váš účet.

Pokud máte nastavené měsíční předplatné s automaticky opakovanou platbou nebo zkušební období, klikněte na Zrušit předplatné. Dojde k přesměrování na následující stránku, kde je nutné kliknout na Zrušit předplatné, Vaši volbu následně zopakovat v části Opravdu chcete zrušit předplatné? stlačením Zrušit předplatné a poté rozhodnutí potvrdit výběrem ANO.

Než své předplatné definitivně zrušíte, zkuste ještě mrknout, co pro Vás v nejbližší době chystáme. Také nepřehlédněte ty nejlepší tipy, na co koukat, které pro Vás pravidelně aktualizujeme.

Po zrušení platby bude možné sledovat obsah na Voyo do vypršení aktuálně zaplaceného období či vypršení období na zkoušku.

Následně zůstane Váš účet neaktivní, pouze registrovaný – tedy připraven pro případnou další aktivaci předplatného v budoucnu.

V případě, že hradíte předplatné přes Apple ID, je třeba jej zrušit nejpozději 24 hodin před skončením aktuálně běžícího předplaceného období. Informace, jak zrušení provést, najdete zde: https://support.apple.com/cs-cz/HT202039

Dovolujeme si upozornit, že při kliknutí na Zrušit účet v aplikaci Voyo nedojde ke zrušení Voyo na zkoušku ani plného předplatného. Předplatné je nutné zrušit v nastavení Vašeho zařízení Apple prostřednictvím Apple ID, které bylo použito pro aktivaci.

Zaujalo vás Voyo?

Voyo nabízí přes 2000 filmů a seriálů, které si můžete pustit kdykoli, kdekoli, na čemkoli.