Abychom Vám zajistili lepší uživatelský komfort a přizpůsobili naše služby Vašim potřebám, ukládá TV Nova na Vašem počítači, tabletu nebo chytrém telefonu soubory cookie, a to především pro uchování Vašeho uživatelského nastavení, poskytování obsahu na míru, pořizování anonymních statistik a cílení obchodních sdělení. Některé získané informace TV Nova sdílí s jinými společnostmi (anonymní statistiky). Některé informace jsou i přímo zpracovávány dalšími společnostmi (personalizace zobrazované reklamy) bez zásahu TV Nova.
Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.
 
 
 
 
 
 
 
 
Divoký východ

Divoký východ

Aallonmurtaja

  • Drama, Krimi
  • 2017
  • Finsko

Severská kriminální série nás zavede do přístavního města Kotka, které je centrem nezákonného obchodu. Hlavní postavy Tuula a Upi jsou vůdci místní zločinecké organizace a s pomocí policie řídí místní podsvětí. Na pozadí těchto událostí se odehrávají neobvyklé milostné příběhy a mezilidské vztahy ústředních postav.

Hrají:
Maria Ylipää, Turkka Mastomäki, Saara Kotkaniemi, Joonas Saartamo, Aleksi Kaukamo, Maria Järvenhelmi, Unto Ikkala, Jani Lukkarinen, Yuko Takeda, Teemu Aromaa, Andreas af Enehielm, Jorma Friman, Kristofer Gummerus, Pelle Heikkilä

Seznam epizod (10)

EpizodaDatum vysíláníHodnocení
10. díl
9. díl
8. díl
7. díl
6. díl
5. díl
4. díl
3. díl
2. díl
1. díl