Abychom Vám zajistili lepší uživatelský komfort a přizpůsobili naše služby Vašim potřebám, ukládá TV Nova na Vašem počítači, tabletu nebo chytrém telefonu soubory cookie, a to především pro uchování Vašeho uživatelského nastavení, poskytování obsahu na míru, pořizování anonymních statistik a cílení obchodních sdělení. Některé získané informace TV Nova sdílí s jinými společnostmi (anonymní statistiky). Některé informace jsou i přímo zpracovávány dalšími společnostmi (personalizace zobrazované reklamy) bez zásahu TV Nova.
Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.
 
 
 
 
 
 
 
 
Síla osudu

Síla osudu

Fuerza del destino, La

  • Romantický
  • 2011
  • Mexiko

Ivan Villagómez, skromný mladík chudého původu, se v minulosti stal obětí odmítnutí, podvodu a manipulace. Byl falešně obviněný z vraždy gangstra, proto musel odletět do USA. V zahraničí strávil 11 let, nikdy nepodlehl beznaději a vlastním úsilím a rozhodností se mu podařilo uspět.
V současnosti se rozhodl vrátit do rodného Mexika a nárokovat si to, co mu podle práva patří, najít svého syna a domoci se spravedlnosti v souvislosti se smrtí svojí matky. Nečakaně najde v osobě Lucie Lomelí lásku, která mu ukáže „Sílu osudu."