Redakce

Redakce

III - 39. díl - Svatba

Vysíláno:

Třetí série oblíbeného seriálu Redakce jde do finále. Kateřina s Viktorem chystají svatbu. Mají přijet Kateřininy rodiče. Viktorovi se zdá, že Kateřina si chce svatbu

Třetí série oblíbeného seriálu Redakce jde do finále. Kateřina s Viktorem chystají svatbu. Mají přijet Kateřininy rodiče. Viktorovi se zdá, že Kateřina si chce svatbu rozmyslet, když vidí, jak se rodiče hádají. Jak to nakonec dopadne?

Zdeněk s Lindou a Kamilem jsou vystěhováni z bytu, protože je součástí zabaveného majetku jejich pronajímatele. Rozhodnou se na něho došlápnout. Zjistí, že se stal obětí podvodníků se směnkami, kteří se mu takto snaží zabavit veškerý majetek. Rozhodnou se mu pomoci a zachránit tak i svůj pronájem.

Veronika má úplně jiný problém. Přijede ji navštívit maminka ze Slovenska, která neví, že s Luborem nejsou spolu. A tak Veronika uprosí Lubora, aby s ní před maminkou zahrál spokojené manželství. Anna podlehne výčitkám svědomí a chce, aby ji Lubor nechal a vrátil se Veronice. Ten se ale rozhodne jinak.