Redakce

Redakce

III - 38. díl - Pytel plný peněz

Vysíláno:

Lubor s Annou jsou do sebe zamilovaní, ale bojí se to říct ostatním. Vymýšlejí různé finty, jak svůj románek ututlat, hlavně před Veronikou. Anna přesto zjistí, že

Lubor s Annou jsou do sebe zamilovaní, ale bojí se to říct ostatním. Vymýšlejí různé finty, jak svůj románek ututlat, hlavně před Veronikou. Anna přesto zjistí, že Veronika už dávno ví, že spolu chodí. Viděla je na záznamu z průmyslové kamery. Má se Anna s Luborem rozejít kvůli kamarádce?

Mrázek položí svojí milovanou igelitovou tašku vedle úplně stejné ale plné peněz, která patří lupičům. Mrázek si samozřejmě omylem odnese tu plnou peněz V redakci konečně může všem redaktorům vrátit dluhy. Všichni jsou zaskočeni, kde tak rychle přišel k penězům. I Mrázek. Ale umí si je skvěle užívat. Situace se začne komplikovat. Kamila zavřou, protože zaplatí falešnou bankovkou a lupiči objeví stopu, kde se nachází Mrázek. Najdou ho?

Viktor požádá Kateřinu o ruku a je zaskočen, že Kateřina váhá a vlastně mu hned neodpoví. Jak to dopadne? Dokáží si vzájemně říct, že se mají rádi?