Redakce

Redakce

III - 37. díl - Soutěž krásy

Vysíláno:

Zdeněk se rozhodne napsat článek o volbě Miss. Láme si hlavu, jak by nenápadně na soutěž proniknul. Rozhodne se přemluvit Lindu, aby se soutěže zúčastnila. Linda je

Zdeněk se rozhodne napsat článek o volbě Miss. Láme si hlavu, jak by nenápadně na soutěž proniknul. Rozhodne se přemluvit Lindu, aby se soutěže zúčastnila. Linda je zprvu proti, ale nakonec prožívá soutěž jako všechny ostatní dívky. Při soutěži zjistí, že jedna dívka trpí anorexií. Zachrání ji?

Lubor se bláznivě zamiluje do Anny a překvapivě večer zklame jako chlap. Má z toho trauma. Viktor mu dá přátelskou radu, ať zkusí viagru. Anně zase, aniž vědí s kým Anna chodí, kamarádky doporučují speciální kapky. A Lubor netušíc použije vše najednou … Jak tohle může dopadnout? Kateřina si vezme dovolenou a nikomu nic neřekne. Rozhodne se tak vyřešit problém, který už delší dobu tají před okolím – potrat.

Veronice se s pomocí Emílie podaří vypátrat, co se za tajnou dovolenou ukrývá a řeknou to Viktorovi. Stihne Viktor Kateřinino odhodlání zastavit? Jako zvláštní host se představí Monika Absolonová.