Redakce

Redakce

III - 36. díl - Kaskadér

Vysíláno:

Emílie je vášnivá čtenářka detektivek. A když se večer dívají s Kateřinou na Televizní zprávy, pojme podezření, že oznámená smrt slavného kaskadéra je pouze fingovaná.

Emílie je vášnivá čtenářka detektivek. A když se večer dívají s Kateřinou na Televizní zprávy, pojme podezření, že oznámená smrt slavného kaskadéra je pouze fingovaná. Jak by se mohl kaskadér nabourat na rovné silnici?

Kateřina a později i Talich Emílii podezřívají, že si všechno vymyslela. Nicméně Emílie si jde za svým jako buldok a přemluví Talicha, aby s ní šel na pohřeb. Dojde i k prvnímu úspěchu v pátrání, policie zjistí, že rakev je skutečně prázdná! Je tedy kaskadér skutečně živý? Podaří se ho Emílii najít? Kateřina zažívá velkou životní krizi, neví, co má dělat – čeká dítě a rozhoduje se, jestli si ho nechat nebo jít na interrupci.

Malá Eliška má narozeniny a těší se, že přijede její tatínek ze Španělska. Ten se ale na poslední chvíli omluví. Eliška mámě nevěří, že je to pravda. Pak uteče Kamilovi, protože chce jet za tatínkem. Nakonec se Kamil zachová jako muž, nechá Elišce poslat velký překvapivý dárek, který řekne, že je od tatínka.