Redakce

Redakce

III - 35. díl - Tajemný rytíř

Vysíláno:

Lubor se po nezdařeném cyklistickém výletu s Gábinou rozhodne, že s ní ukončí vztah. A na rytířský turnaj pozve Annu, která ho na výletu zachránila. Na turnaji dojde k

Lubor se po nezdařeném cyklistickém výletu s Gábinou rozhodne, že s ní ukončí vztah. A na rytířský turnaj pozve Annu, která ho na výletu zachránila. Na turnaji dojde k překvapivému incidentu, když člen skupiny, kterou Lubor nejvíc vychvaluje, ho napadne tyčí při exhibici s diváky. Lubor je odhodlán napsat vše podle pravdy, ale šéf skupiny se brání, že celá situace je bouda, kterou na ně někdo připravil. Má pravdu? To se pokusí Lubor s Annou vypátrat.

Kateřina se dozví, že je v jiném stavu a je situací zaskočena. Neví, jestli to má říct Viktorovi, neví, jestli je na dítě vůbec připravená. Kamila navštíví v redakci mladá slečna a Klára se domnívá, že je to jeho nějaká další slečinka a začne žárlit. O to větší překvapení zažije, když ji Kamil přivede k ní domů. Aby ne. Je to jeho sestra.

Mrázek si vymyslí historku, že mu je špatně, aby mohl zůstat u Viktora doma. Ale Viktor má dost jeho pohádek a odveze ho do nemocnice, kde se Mrázek nejdříve zabydlí, ale pak pojme nové tušení, že nemocnice je nebezpečná. Uvěří mu někdo?