Redakce

Redakce

III - 34. díl - Květinový vrah

Vysíláno:

Zdeněk a Linda se rozhodnou netradičním způsobem zmapovat, jak si lidé hledají své partnery přes seznamovací agenturu. Každý natočí svou kazetu a čekají na odpovědi.

Zdeněk a Linda se rozhodnou netradičním způsobem zmapovat, jak si lidé hledají své partnery přes seznamovací agenturu. Každý natočí svou kazetu a čekají na odpovědi. Sejde se jich celá řada. Jak do Lindy, tak Zdeňka se zakoukají lidé, kteří by skutečně rádi někoho potkali a Linda se Zdeňkem si uvědomí, že by jim svým experimentem mohli velmi ublížit, a tak se rozhodnou celou situaci šikovně vyřešit.

Lubor se stále pokouší držet životní tempo se svou mladou a energickou slečnou Gábinou. Při výletě na horských kolech, kdy mu Gábina doslova ujede s mladými sportovci zjistí, že je to nad jeho síly. Zůstane opuštěný u horské restaurace, pouze s kolem. A nezbude mu než zavolat Anně, aby ho odvezla autem domů.

Emílie se seznámí s vášnivým zahradníkem. Pavel Talich podezírá Emíliina nového nápadníka, že je květinový vrah, o kterém média už několik týdnů píší. Je to skutečně on?