Redakce

Redakce

III - 33. díl - Léčka

Vysíláno:

Celá redakce Přílohy po nezdařené akci s Technoparty zažívá krizi. Nejenom, že šéfredaktor Talich dal k dispozici svoje místo majiteli, ale i Viktor je sesazen a

Celá redakce Přílohy po nezdařené akci s Technoparty zažívá krizi. Nejenom, že šéfredaktor Talich dal k dispozici svoje místo majiteli, ale i Viktor je sesazen a nahrazen lstivým Filipem. Viktor se stane obyčejným redaktorem. Jediný, kdo se ozve proti Filipovi, je Zdeněk a dostane od nového šéfa kauzu nudné nedořešené bouračky.

Viktorovi je zvláštní, jak to, že se stalo v redakci v poslední době v Příloze tolik chyb a začne zkoumat všechny události. Podaří se Viktorovi odhalit pravého viníka všech problémů v Příloze? Lubor se bláznivě zamiluje do Gábiny a ona ho přesvědčí, že by si měl nechat udělat piersing. Lubor váhá, ale nakonec si ho nechá udělat… do jazyka.

Kamil a Klára konečně prožijí milostný románek při pozorování vzácného vodního ptáka u rybníka. Jako zvláštní host se představí moderátorka Občanského juda Pavlína Daňková.