Redakce

Redakce

III - 32. díl - Technoparty

Vysíláno:

V Příloze Denních listů se připravuje velké téma: nelegálně organizovaná technoparty. Viktor musí přesvědčit Kateřinu, jako svoji nadřízenou, aby mu téma na celou

V Příloze Denních listů se připravuje velké téma: nelegálně organizovaná technoparty. Viktor musí přesvědčit Kateřinu, jako svoji nadřízenou, aby mu téma na celou Přílohu povolila. Kateřina se bojí, protože si ještě stále pamatuje Viktorovy hrubé chyby ve vydání a ví, že další neopatrnost by mohla zlomit vaz nejenom Viktorovi, ale celé redakci Přílohy.

Zároveň ho má ráda a nemůže odolat jeho kouzlu. Viktor je samozřejmě také z příprav nervózní. Chce, aby se vše povedlo. Ale Lubor, na kterého Viktor nejvíc vsází, nemá vůbec ponětí, co napíše.

Shodou okolností Zdeněk a Filip narazí přes Mrázka na organizátora celé akce, který jim poskytne rozhovor. Navíc jim prozradí, kde se bude technoparty konat! Mají senzaci. Když přijde Zdeněk do redakce a vidí bezradného Lubora, senzaci - místo konání technoparty mu předá na článek. Lubora tak zachrání od pohromy. Ne však Přílohu. Filip zjistí, že je to vše podvod. Tuto maličkost si však nechá pro sebe.