Redakce

Redakce

III - 31. díl - Posilovna

Vysíláno:

Viktor se bláznivě zamiluje do Kateřiny a vymýšlí co nejoriginálnější rande. S Martininou pomocí se rozhodne Kateřině poslat tajně vstupenku do kina, aby netušila, s

Viktor se bláznivě zamiluje do Kateřiny a vymýšlí co nejoriginálnější rande. S Martininou pomocí se rozhodne Kateřině poslat tajně vstupenku do kina, aby netušila, s kým se tam potká. Kateřina je pozváním překvapena a přemýšlí, kdo ji z redakce mohl na rande pozvat. Se svojí novou spikleneckou kamarádkou Veronikou vylučovací metodou dojdou k Pavlovi Talichovi. Jak bláznivé rande nakonec dopadne?

Lubor se po Viktorově domluvě rozhodne dělat něco jiného než jen pít po nocích. Začne chodit do posilovny. Zprvu nemůže po posilování ani zvednout telefon, jak se mu klepe ruka. Ale v posilovně se mu zalíbí i díky sympatické slečně, kterou v posilovně potká, a které není lhostejný.

Filip se rozhodne, že odhalí partičku frajírků, kteří jen tak pro radost střílejí do bezdomovců. Chce se mezi ně dostat, ale chová se jako slon v porcelánu. Dostane pořádnou nakládačku a skončí v nemocnici. Po dlouhém přemlouvání po něm kauzu přebere Zdeněk s Lindou. Podaří se jim odhalit partičku frajírků?