Redakce

Redakce

III - 30. díl - Utajený koncert

Vysíláno:

Kamil s Annou chtějí nafotit tajný koncert skinheadské kapely. Čekají před hospodou v autě na vhodný okamžik. Zatímco Mrázek, který má dokonalé vizuální mimikry, se

Kamil s Annou chtějí nafotit tajný koncert skinheadské kapely. Čekají před hospodou v autě na vhodný okamžik. Zatímco Mrázek, který má dokonalé vizuální mimikry, se dostal dovnitř. Když se Kamil konečně dostane k focení, jsou prozrazeni. A musí co nejdříve zmizet. Skinheadi se ale bojí, aby fotky Kamil neuveřejnil a jdou po něm až do redakce. Vydávají za jeho kamarády, vydírají ho a mylně si myslí, že Eliška je jeho dcera … Podaří se Kamilovi všechno vyřešit a vysvětlit?

Viktorovi je divné, že v jím editovaných článcích, jsou hrubé chyby, které ohrožují celé noviny. Jak se to mohlo stát, když do systému má vstup jenom on? Přijde Viktor na to, kdo mu škodí?

Zdeněk se stal samozvaným opravářem rozbitého topení. Neúspěšným. Podaří se mu vytopit Kamilův pokoj a dokonce i souseda pod nimi. Kdo to je? To se dovíte v dalším pokračování oblíbeného seriálu Redakce. Jako zvláštní host se představí herec a moderátor Patrik Hezucký.