Redakce

Redakce

III - 29. díl - Myš

Vysíláno:

Linda se rozhodne, že napíše článek o zdravé výživě, a zkouší všechny možné biopotraviny. Zdeněk se jí snaží oponovat, že nejlepší zelenina je párek s hořčicí. Netuší,

Linda se rozhodne, že napíše článek o zdravé výživě, a zkouší všechny možné biopotraviny. Zdeněk se jí snaží oponovat, že nejlepší zelenina je párek s hořčicí. Netuší, že mu Mrázek přinese sklenici utopenců, kde je naložená i myš. Jak se tam dostala? Zdeněk se rozhodne celou věc vyšetřit a napsat článek o kvalitě mastných výrobků. Obviní výrobce utopenců pana Orla, že dělá nekvalitní výrobky. Ale pan Orel je špička v oboru. Může za myš v sklenici opravdu jeho firma?

Anna dostane za úkol napsat článek, jak se změnil život ženy, která před rokem vyhrála milióny. Infantilní milionářka se před novináři předvádí, a když ji Kamil začne fotit, oblíbí si ho natolik, že ho pozve na dalekou cestu na Nový Zéland. Když to Kamil řekne v redakci, nejvíce proti je Klára, která pomalu věřila, že se může Kamil změnit. Pojede?

Viktor s Kateřinou píší zprávu o chodu novin a společná blízkost jim evidentně svědčí… Horší je, že zpráva, kterou napsali pro šéfredaktora Talicha, se záhadně ztratila… zkrátka s příchodem nového redaktora Filipa se dějí v redakci záhadné věci.