Redakce

Redakce

III - 27. díl - Kdo s koho

Vysíláno:

Viktor se vrátí z Bruselu a čeká ho řada překvapení. Šušká se, že se tam chce odstěhovat nastálo. Lubor je stále nešťastný z Veroničiny nevěry, odbývá práci, v redakci

Viktor se vrátí z Bruselu a čeká ho řada překvapení. Šušká se, že se tam chce odstěhovat nastálo. Lubor je stále nešťastný z Veroničiny nevěry, odbývá práci, v redakci se moc neukazuje a raději popíjí v baru u Vincenta.

Po Příloze se roznese zpráva, že se uvolnilo nové místo stálého redaktora. Stážisté Zdeněk s Filipem jsou jako na trní, snaží se najít dobrou kauzu, kterou by zaujali a získali tak nové místo. Zdeňkovi se po dlouhém hledání podaří sehnat tip od Mrázka – ochranka mlátí nakupující v supermarketu. Netuší ale, že kauzu, kterou pracně sehnal, mu Filip ukradne a nabídne ji na poradě dřív než on. Nakonec se případu musí věnovat společně a Zdeněk se shodou náhod během této práce sám stane obětí ochranky.

Chce Viktor skutečně odletět nastálo do Bruselu? Jak vyřeší Lubor Veroničinu nevěru? Kdo dostane místo stálého redaktora? Na to se můžete těšit v prvním dílu již třetí série oblíbeného seriálu Redakce.