Ulice

Ulice

2862. díl

Vysíláno:

Je tu první školní den. Zatímco Filip si dá ráno na své vizáži záležet, Rozina si oblékne to, v čem chodila celé prázdniny a v čem se cítí dobře. Veroniku to ale dnes

Je tu první školní den. Zatímco Filip si dá ráno na své vizáži záležet, Rozina si oblékne to, v čem chodila celé prázdniny a v čem se cítí dobře. Veroniku to ale dnes přeci jen trochu zarazí. Rozinu jemně upozorní, že nejde ke koním, nýbrž do školy. Ani to však nepřiměje Rozinu, aby se převlékla.

Ve škole sourozenci hned narazí na Lucii Weberovou, která se do třídy moc nepožene. Setkání Rozinu i Lucii zaskočí. Pro obě je to docela těžká zkouška vzhledem k tomu, co všechno se mezi nimi na jaře odehrálo. Filipa vzápětí potěší shledání s Emou, jež se ho okamžitě začne vyptávat na prázdniny. Rozina před vstupem do třídy zaváhá. Kdyby se v tu chvíli neobjevil Dominik, možná by si to i rozmyslela… Jaký bude první školní den v Rozinině třídě? Jak spolužáci přivítají Rozinu a Lucii? Dostane od nich Lucie druhou šanci? A co Rozině večer doporučí mamka?