Ulice

Ulice

2856. díl

Vysíláno:

K Monice ráno dorazí Štěpán. Ta ně něj už čeká, ale i tak se ve dveřích trochu zarazí. Vzápětí mu dá přátelským objetím najevo, jak s ním soucítí, a že v ní má oporu.

K Monice ráno dorazí Štěpán. Ta ně něj už čeká, ale i tak se ve dveřích trochu zarazí. Vzápětí mu dá přátelským objetím najevo, jak s ním soucítí, a že v ní má oporu. Poté se hned starostlivě zeptá, jak mu je. Štěpán suše odvětí: „Jako by mi umřel brácha.“


K Monice Štěpán přijede rovnou z letiště, aby se setkal s Digi, která už je v Praze tři dny i s holkami. Monika Štěpána ujistí, že to Digi jakž takž zvládá, i když je na ní den ode dne patrnější, kolik úsilí ji to stojí. Kvůli holkám se to ale snaží ustát. Monika Štěpánovi hned i poděkuje za to, jak Digi v posledních dnech pomáhá. Přitom to není ani pro něj jednoduché. Bratrův skon ho zasáhl, navíc jeho partnerka Veronika by měla příští týden rodit... Jaké byly Markovy poslední chvíle? S čím se Štěpán svěří Monice? Jak je na tom po manželově smrti Digi a jak její dvě dcery? Na čem se Digi se Štěpánem shodnou a na co budou mít trochu jiný názor?