Ulice

Ulice

2805. díl

Vysíláno:

Anča bude mít ráno docela honičku. Všichni se budou vypravovat za svými povinnostmi, Ema balit na Šumavu a Anča jí navíc bude sepisovat ještě seznam potravin, kterých by

Anča bude mít ráno docela honičku. Všichni se budou vypravovat za svými povinnostmi, Ema balit na Šumavu a Anča jí navíc bude sepisovat ještě seznam potravin, kterých by se měla vyvarovat kvůli své kopřivce. Do tohoto frmolu jí zavolá nedočkavá Růža, aby zjistila, kde teď Milanovo letadlo je. Franta jí to opět najde, ale Anča pak hovor rychle ukončí s omluvou, že teď opravdu spěchá.

S Bedřichem si řeknou ještě provozní věci a Anča bude utíkat do pekařství. Bedřich přijde do práce trochu přepadlý. Matoušovi, jenž bude mít splín kvůli Alici, se svěří, že s Ančou již léta jedou v zaběhnutých kolejích a na sebe pořádně ani nemají čas. Podle něj může být Matouš rád, že s Alicí jsou teprve na začátku. Matouš si ale nebude jistý ani tím začátkem. Zklamaně přizná, že tomu stále něco chybí... Čím Bedřicha hodně zaskočí Franta? Co si naplánuje? Jak na to zareaguje Anča? Jaké bude Růžino shledání s Milanem? Jak se Milan uvede? A co mu nebude moc po chuti?