Ulice

Ulice

2797. díl

Vysíláno:

Simonu trápí křečové žíly čím dál víc. Rudolf jí ráno udělá jemnou masáž nohou, po které se Simoně trochu uleví. Zato Rudolfovi moc dobře nebude. Simonu překvapí, jakou

Simonu trápí křečové žíly čím dál víc. Rudolf jí ráno udělá jemnou masáž nohou, po které se Simoně trochu uleví. Zato Rudolfovi moc dobře nebude. Simonu překvapí, jakou rychlostí mu mizí prášky na bolest. Rudolf přizná, že ho v noci kyčel tak moc bolela, že si musel vzít prášků několik, aby se aspoň trochu vyspal.
Simona začne Rudolfovi hned domlouvat, což bude Rudolfovi nepříjemné. Upozorní ji proto na její zdravotní problémy, jež ona také neřeší. Simona hned vezme zpátečku. Jen bude chtít, aby Rudolf zůstal v klidu a nedělal nic těžkého. To jí Rudolf slíbí. Kromě opravy Kreuzerova rádia ho dnes nic nečeká. Přes den bude Rudolf ignorovat dokonce i vyzvánění telefonu, jež obvykle znamená další zakázku. Ve snu by ho nenapadlo, že by ho mohl takhle nahánět Pepan... Proč Pepan Rudolfa tak shání? Co mu navrhne? Jak se to Rudolfovi vymstí? A jak na to zareaguje Simona?