Ulice

Ulice

2781. díl

Vysíláno:

Simoně trochu zatrne, když ráno Rudolf vytáhne vrtačku a bude se chystat přidělat skřínku nad svůj pracovní stůl. Původně si myslela, že se to obejde bez vrtání, ovšem

Simoně trochu zatrne, když ráno Rudolf vytáhne vrtačku a bude se chystat přidělat skřínku nad svůj pracovní stůl. Původně si myslela, že se to obejde bez vrtání, ovšem Rudolf ji hodně rychle vyvede z omylu. Automaticky bude počítat se Simoninou pomocí, ale ta ho tentokrát zklame, protože bude mít nejvyšší čas vyrazit do práce. Domů se navíc nedostane ani přes poledne. Bude mít totiž domluvenou prohlídku dalšího potenciálního bytu pro Markétu.

Simona Rudolfovi oznámí, že přijde až odpoledne. Bude to mít jen taktak, aby stihla uvařit večeři. Rudolf ji ujistí, že si poradí. Než k nim přijdou Tonda s Mirkou, bude už všude uklizeno. Simonu to moc neuklidní. Z večeře s Hložánky bude pekelně nervózní. Jitce a Romaně přizná, že má strach, aby Tonda zase něco nevyvedl. Podle Romany to ale nehrozí. Před manželkou si určitě nic nedovolí… Která z nich odhadne Tondu Hložánka lépe? Co všechno se u Simony a Rudolfa večer semele?