Ordinace v růžové zahradě 2

Ordinace v růžové zahradě 2

353. díl - Slibem nezarmoutíš

Vysíláno:

Hanák nepozná akutní zánět slepého střeva u Vietnamky Chou, která přišla na vyšetření v doprovodu své neteře Tien. Chou pak zkolabuje před ambulancí a musí akutně na

Hanák nepozná akutní zánět slepého střeva u Vietnamky Chou, která přišla na vyšetření v doprovodu své neteře Tien. Chou pak zkolabuje před ambulancí a musí akutně na sál - Hanák má průšvih u Suchého a také špatné svědomí, protože Tien, vystudovaná zdravotní sestra, ho obviní z rasismu. 

Toník se nemůže dočkat prvního dne ve škole. Začíná ale postupně žárlit na malou Haničku a originálním způsobem se pokusí malé sestřičky zbavit. Nakonec ale má sám obavy, že se rodiče naopak pokusí zbavit jeho. Jánský se na chalupě sbližuje s Bělou, sympatie ale dostane trhlinu, když mu Běla nedopatřením odnese klíček od trezoru, na kterém mu ze záhadných důvodů mimořádně záleží. Tohle nedorozumění by asi oba překonali, ale další návštěvu na chalupě zkalí náhlý a záhadný odjezd Jánského. Lea souhlasí s tím, že Darkovi s Lucií pomůže v jejich sporech s hejtmanem kvůli baru U čerta. Za tím účelem dokonce neváhá kontaktovat hejtmanova bratra - doktora Švarce!

Jana Rezková