Ordinace v růžové zahradě 2

Ordinace v růžové zahradě 2

826. díl - Všechno je jinak

Vysíláno:

Mázl se bojí, že jeho svatba s Alenou skončí průšvihem a jeho předtucha se naplní! To, že bude v kapli běhat bez kalhot a Rytíř tam přijede v brnění na bílém koni, to je

Mázl se bojí, že jeho svatba s Alenou skončí průšvihem a jeho předtucha se naplní! To, že bude v kapli běhat bez kalhot a Rytíř tam přijede v brnění na bílém koni, to je jedna část. Druhou je fakt, že následně Aleně u oltáře praskne voda! A cestu do nemocnice Mázl zkomplikuje špatnou navigací, takže Rytíř - zachránce opětovně zaboduje... Kdy si teda řeknou a řeknou si vůbec Alena s Mázlem své "ano"? A jaký bude porod Benjamina?

Lékaři chirurgie přemluví Suchého, aby se přihlásil do konkurzu na primáře proti Márovi. Ten to nelibě nese, Suchému vyhrožuje a znovu nevybíravě tlačí na Eduarda, aby ho jmenoval primářem chirurgie bez výběrového řízení. Tentokrát Eduard už další vydírání odmítne! Konečně se svěří Běle a budou řešit, co dál. Rezignace z postu, nebo přemluvit dceru Terezu, aby se udala na policii? Tereza ale všechny předběhne a jistu zprávou šokuje... Co jim poví?


Marek po výpovědi balí kufry a loučí se s uplakanou Innou, odjíždí z Kamenice, která pro něj bez Bibi nemá smysl, jen jí svou přítomností komplikuje život. I když mu Bibi odjezd posvětila, je nervózní a neustále kontroluje mobil. A to neunikne pozornosti Vojtovi... Co se semele?

V TV 14. 6. 2018