Vše, co chcete vidět

Špatný formát e-mailu

Brzy na Voyo

Offset letter
Offset letter
 • Praha – den & noc

  Praha – den & noc

  reality show

  Nová reality show ukazuje, jak žije skupina mladých lidí ve velkém bytě v centru Prahy. Jeho obyvatelé řeší své každodenní starosti. Vyvíjejí se mezi nimi i nejrůznější vztahy – přátelství, láska, ale také intriky, nebo dokonce nenávist.

  4. 7.
 • Jak jsme hráli čáru

  Jak jsme hráli čáru

  české filmy
  drama

  Malý Petr (Richard Labuda) vyrůstá v péči prarodičů (Milan Lasica a Libuše Šafránková), protože jeho rodiče emigrovali do Vídně a od té doby se ho prostřednictvím úřadů marně snaží získat. I proto Petr vymýšlí nejrůznější způsoby, jak se přes čáru dostat, pro což má čím dál menší pochopení velitel místních pohraničníků (Ondřej Vetchý). Mnohem větší problémy má ale Petr s partou černogardistů, kteří si libují v trápení slabších dětí.

  28. 6.
 • Výměna manželek (USA)

  Výměna manželek (USA)

  reality show

  Legendární zábavná a šokující reality show po americku! Jaké to je vyměnit si život s někým, kdo má úplně jiné názory a odlišný pohled na svět? A jaké to je muset se starat o cizí divnou rodinu?

  11. série - 29. 6.
 • Láska a nenávist Istanbulu

  Láska a nenávist Istanbulu

  drama

  Bohatý istanbulský podnikatel Agah Karacay se stará o handicapovaného syna svého zemřelého bratra. Sám ale není zcela zdráv a má obavy, co by se s mladíkem, který je na vozíčku, po jeho smrti stalo. Napadne ho, že by mu mohl díky svým finančním možnostem opatřit manželku - hodnou dívku, která by se o něj starala...

  30. 6.
 • Tulipánová horečka

  Tulipánová horečka

  drama
  romantický
  15+

  V 17. století Amsterdam a celou zemi zachvátila "tulipánová horečka". Jediná cibulka exotické květiny měla hodnotu desetinásobku průměrné mzdy a svému majiteli mohla přinést nesmírný majetek. Přesto je pro bohatého obchodníka Cornelia Sandvoorta (Christoph Waltz) největším štěstím svatba s mladičkou Sophií (Alicia Vikander). Cornelis si objedná její portrét u nadějného malíře (Dane DeHaan). Sympatický a talentovaný mladík Sofii okouzlí, a protože on její sympatie opětuje, zrodí se vášnivá, ale zakázaná láska. Aby svůj vztah utajili, milenci se víc a víc zamotávají do spleti podvodů a lží. Jejich nadějí na společnou budoucnost je vzácná tulipánová cibulka, díky které by získali mnoho peněz.

  30. 6.
 • Záhady pro začátečníky: Vražedná řeč

  Záhady pro začátečníky: Vražedná řeč

  kriminální
  mysteriózní

  Amy Winslowová je na konferenci v Seattlu, kde má vystoupit se svým referátem. Požádal ji o to její bývalý přítel, počítačový genius Tim Bishop. Když je ale jeden z účastníků konference, technologický magnát Mitchell McHale, nalezen mrtev, nezbývá, než aby se Amy pokusila odhalit pachatele. Podezřelých je víc než dost.

  30. 6.
 • Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví

  Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví

  animovaný
  dobrodružný

  Z dračího bojovníka, obtloustlého a líného pandy Poa, se pod vedením jeho učitele Shifua stal mazák, který je připraven bojovat po boku svých přátel proti zlu... Další příběhy Kung Fu Pandy Poa, zuřivé pětky a jejich Mistra Shifua.

  1. 7.
 • Rytmus: Tempos

  Rytmus: Tempos

  dokumentární
  hudební

  Prohry, výhry, fakta. Hudební dokument o Patrikovi "Rytmusovi" Vrbovském a jeho 30ti-leté dráze rappera. Mapuje dlouhou a neopakovatelnou hudební kariéru od naprosté nuly až na vrchol. Svůj příběh vypráví Rytmus s pomocí jedinečných a nikdy nezveřejněných záběrů a za přispění řady dalších muzikantů, kteří během dlouhé doby zkřížili jeho cestu a Rytmusovu tvorbu nějakým způsobem ovlivnili. Nebo byli ovlivněni. Rytmus odhaluje zákulisí, nečekané nástrahy a zklamání, které v kariéře zažil. Přiznává situace, které ho změnily a posílily do dalšího boje se životem. Důležité momenty Rytmusovy kariéry jsou pojaty jako hrané rekonstrukce, v nichž hlavní postavu zastupují v různých dobách hned dva…

  1. 7.
 • Bakugan: Evolutions

  Bakugan: Evolutions

  animovaný

  Oblíbení bakuganští hrdinové - včetně Draga, Troxe, Pegatrixe, Hydorouse, Howlkora a Pharol - vracejí silnější, rychlejší a lepší, než kdy předtím!

  1. 7.
 • Útok v Salisbury

  Útok v Salisbury

  kriminální

  Dramatická rekonstrukce skutečných událostí kolem útoku nervově paralytickou látkou novičok, s jejíž pomocí se dle všech dostupných důkazů pokusili dva příslušníci ruské tajné služby 4. března 2018 otrávit přeběhlého bývalého agenta GRU Sergeje Skripala s dcerou Julií a vystavili tak nebezpečí kontaminace celou populaci čtyřicetitisícového Salisbury v anglickém Wiltshiru.

  2. 7.
 • Hunger Games: Vražedná pomsta

  Hunger Games: Vražedná pomsta

  dobrodružný
  sci-fi

  Kattnis (Jennifer Lawrence) se po šokujícím vítězství v posledním ročníku Hunger Games vrací domů a netuší, že se nevědomky stala pro utlačované obyvatele země Panem symbolem vzdoru proti zvůli vládnoucího Kapitolu. Hlavní město ale stále pevně drží moc a prezident Donald Sutherland je mužem, s nímž není radno si zahrávat. Další Hry se blíží a dívka tuší, že se bude muset do arény vrátit..

  3. 7.
 • Malý kouzelník Wiplala

  Malý kouzelník Wiplala

  dobrodružný
  rodinný

  Je opravdu malý – měří pouhých 10 cm. Není ale žádný trpaslík. Je to malý kouzelný muž jménem Wiplala. Umí cinkat (což v jeho jazyce znamená „kouzlit"), ale pořád zapomíná, jak to přesně funguje. A tak se mu to mnohdy vůbec nepodaří. Jeho největším kouzelnickým nezdarem je, že přemění otce Bloma, jeho dceru Nellu Dellu a syna Johannese v malinkaté deseticentimetrové lidičky. A tak začíná vzrušující dobrodružství. Získají tito tři lidé znovu normální velikost?

  5. 7.
 • Horná Dolná

  Horná Dolná

  komediální

  Smích je nejlepší lék! Sledujte vtipné příběhy svérázných venkovských postaviček, které si nepochybně zamilujete na první pohled.

  12. série - 6. 7.
 • Nemocnice Hope

  Nemocnice Hope

  drama

  Charlie Harris (Michael Shanks), primář chirurgie nemocnici Hope Zion v Torontu, se ocitne v kómatu, a zanechá tak nemocnici v naprostém chaosu. Jeho snoubenka a kolegyně, Alex Reid (Erica Durance), usiluje o záchranu jeho života. Charlie mezitím jako duch bloumá po chodbách nemocnice. A do toho všeho se přimíchá i staronová chirurgická posila v podobě Joela Gorana (Daniel Gillies).

  4. série - 7. 7.
 • Záhady pro začátečníky: Vražda na univerzitě

  Záhady pro začátečníky: Vražda na univerzitě

  kriminální
  mysteriózní

  Amy Winslowová, vedoucí katedry literatury na Elmstead College, a detektiv Travis Burke navštíví čtení z právě vydávaného románu Amyina otce Grahama Winslowa. Koná se v knihkupectví, které provozuje Amyin bývalý student Blake Newman, který zanechal doktorského studia, aby se mohl věnovat psaní. Amy se také seznamuje s mladou spisovatelkou Ellou Quinceyovou, která sbírá materiál pro svou knihu o vraždě, která se stala přímo na Elmsteadu - Amyin kolega Mac McKinnon otrávil strychninem profesorku Nicole Fordovou.

  7. 7.
 • Snoubenec nebo milenec?

  Snoubenec nebo milenec?

  komediální
  romantický

  Třicetiletá Dora (Vica Kerekes) zažila lásku jako z pohádky. Ale potom přišel tvrdý pád. Muž jejího života (Miklós Bányai) ji náhle opustil a zasnoubil se s jinou. I nenaplněná láska může být sladká, tak si Dora otevře cukrárnu, kde prodává koláčky pojmenované po nešťastně zamilovaných párech z filmové historie. Třeba Kate Winslet  prodává s Leonardem di Capriem. Romantické příběhy ale účty nezaplatí, a tak cukrárně hrozí krach. Dora vymyslí plán, jak získat zpět svou lásku a zachránit podnikání.

  8. 7.

Zaujalo vás Voyo?

Voyo nabízí přes 2000 filmů a seriálů, které si můžete pustit kdykoli, kdekoli, na čemkoli.

Špatný formát e-mailu