Vše, co chcete vidět

Špatný formát e-mailu

Brzy na Voyo

Offset letter
Offset letter
 • LEGO® Masters

  LEGO® Masters

  reality show

  Čtyři večery za sebou bude svět barevný a plný unikátních LEGO staveb, které vznikaly v hlavě našich soutěžících. Oslovit musí především přísného a geniálního porotce Milana Reindla a hostující VIP osobnosti, které milují LEGO kostky.

  29. 5.
 • V létě ti řeknu, jak se mám

  V létě ti řeknu, jak se mám

  komediální
  romantický

  Bývalí spolužáci ze střední školy, dnes čtyřicátníci, se dodnes se potkávají, už se svými rodinami. Každý z nich má jiný životní příběh, radosti i starosti, ale také tajemství. Nacházíme je v různých fázích života, přitom jejich osudy se díky náhodám proplétají víc než dosud.

  27. 5.
 • Jitřní záře

  Jitřní záře

  drama
  Voyo | Originál
  15+

  Nová série z řady Voyo | Originál inspirována skutečnými případy rodin, které se rozhodly žít mimo systém a dostaly se do křížku se státní mocí.

  10. 6.
 • Já, Tonya

  Já, Tonya

  komediální
  životopisný

  Divoký a stěží uvěřitelný příběh, který by vydal hned na několik životů. Vzestup z ničeho až na vrchol, touha, vášeň, pád na samotné dno a jeden z největších skandálů sportovní historie. Tonya Harding patřila svého času mezi nejlepší krasobruslařky světa, všichni si ji ale budou navždy pamatovat ve spojení s šokujícím útokem na její soupeřku Nancy Kerrigan.

  2. 6.
 • Svatba na první pohled (Austrálie)

  Svatba na první pohled (Austrálie)

  reality show

  Může věda pomoci najít vysněného partnera? Jedinečná světová romantická show, ve které hraje hlavní roli láska. Nová řada australská verze již nyní exkluzivně na Voyo.

  3. série - 2. 6.
 • Láska je láska: Generace Q

  Láska je láska: Generace Q

  drama
  romantický
  18+

  Pokračování populárního amerického seriálu Láska je láska sleduje skupinu kamarádek, z nichž většina jsou lesbické ženy zakoušející lásku, žal, sex, nezdary a úspěchy v LA.

  2. 6.
 • Criminal: V hlavě zločince

  Criminal: V hlavě zločince

  akční
  thriller
  15+

  Uprostřed Londýna zuří válka mezi CIA a anarchistickou teroristickou skupinou miliardáře Xaviera Heimdahla. Operaci CIA řídí bezcitný Quaker Wells (Gary Oldman). Předmětem zájmu obou skupin je počítačový hacker Jan Strook, přezdívaný Holanďan. Toho kdesi ukryl agent CIA, Bill Pope. Pope se teď snaží uniknout Heimdahlovým lidem, je však nakonec Heimdahlovou pravou rukou, Elsou Muellerovou, chycen…

  2. 6.
 • Zahradnictví: Nápadník

  Zahradnictví: Nápadník

  drama
  komediální

  Příběh posledního filmu trilogie Zahradnictví o představách rodičů, jak by mělo vypadat štěstí jejich dětí se odehrává na konci 50. let a s tragikomickým nadhledem vykresluje střet mezi předválečnou a poválečnou generací. Každá tato generace má svoji představu o tom, jak ke štěstí dojít a jisté je, že si k němu musí cestu vybojovat cestu sama.

  2. 6.
 • Jak vycvičit draky

  Jak vycvičit draky

  animovaný
  dobrodružný

  Malí Vikingové z ostrova Berk už s draky nebojují - založili pro ně Dračí akademii.

  2. 6.
 • Love Island (Velká Británie)

  Love Island (Velká Británie)

  reality show

  Britská reality show plná zábavy, slunce a romantiky, kde svobodní a nadějní hledají lásku, plní úkoly, dávají se do páru a bojují o pohádkovou výhru.

  6. 6.
 • Bojovník

  Bojovník

  drama
  sportovní

  Boxer Billy Hope (Jake Gyllenhaal) je na vrcholu své slávy, má nádherný dům a milující rodinu. I navzdory jeho úspěšné kariéře, ho manželka Maureen (Rachel McAdams) prosí, aby s boxem skončil a mohl tak trávit více času se svojí dcerou Leilou. Během jednoho večírku Billy skutečně svůj konec kariéry oznámí. Vše se ovšem změní ve chvíli, kdy je jeho manželka neúmyslně zabita během potyčky s jiným boxerem...

  9. 6.
 • Chata na prodej

  Chata na prodej

  drama
  komediální

  Rodiče (Ivana Chýlková a David Vávra) prodávají starou chatu děti jsou dospělé a už tam skoro nikdo nejezdí. Maminka se zde rozhodne uspořádat poslední rodinnou sešlost, povinně pro všechny členy rodiny. Ze skříní tak vylézají vzpomínky, kostlivci i medvěd.

  9. 6.
 • Ingredience lásky

  Ingredience lásky

  komediální
  romantický

  Cukrářka Kelly z malého městečka v Severní Karolíně s úžasem zjišťuje, že byla nominována do slavné kuchařské televizní soutěže - a ještě větší překvapení ji čeká ve finále, když zjistí, že se má utkat se svou bývalou láskou ze střední školy Andrewem, který před lety odešel za velkou kariérou do Paříže.

  9. 6.
 • Nemocnice Hope

  Nemocnice Hope

  drama

  Charlie Harris (Michael Shanks), primář chirurgie nemocnici Hope Zion v Torontu, se ocitne v kómatu, a zanechá tak nemocnici v naprostém chaosu. Jeho snoubenka a kolegyně, Alex Reid (Erica Durance), usiluje o záchranu jeho života. Charlie mezitím jako duch bloumá po chodbách nemocnice. A do toho všeho se přimíchá i staronová chirurgická posila v podobě Joela Gorana (Daniel Gillies).

  3. série - 9. 6.

Zaujalo vás Voyo?

Voyo nabízí přes 2000 filmů a seriálů, které si můžete pustit kdykoli, kdekoli, na čemkoli.

Špatný formát e-mailu