Vše, co chcete vidět

Brzy na Voyo

Offset letter
Offset letter
 • Cesta do pravěku

  Cesta do pravěku

  české filmy
  dobrodružný

  Nález pravěké zkameněliny rozhodl, že se čtyři zvídaví kluci vydali na malé pramičce do dávné minulosti. Během dobrodružné výpravy dorazili až na samý počátek života na Zemi.

  23. 3.
 • Oggy a škodíci: Nová generace

  Oggy a škodíci: Nová generace

  animovaný
  komediální

  Oggy a škodíci jsou opět tu!

  23. 3.
 • Pravda je jen slovo

  Pravda je jen slovo

  drama

  Advokátka, která se léčí ze závislosti na alkoholu, dostane případ neprávem uvězněné klientky. Ovšem z počátečního jasného pochybení při vyšetřování se vyklube zcela něco nového. V průběhu filmu ještě vidíme snahu advokátky o přisouzení dcery do péče, jenž jí byla odebrána právě kvůli závislosti na alkoholu.

  26. 3.
 • Můj malý Pony: Přátelství je magické

  Můj malý Pony: Přátelství je magické

  animovaný
  komediální

  V kouzelné zemi jménem Equestrie, království obývaném barevnými poníky, žije jednorožec Twilight Sparkle i jeho přátelé. Ve vesnici Ponyville, kterou společně obývají, se utkávají při legračních závodech, provádí lumpárny a objevují své jedinečné schopnosti, aby pochopili, jak velikou sílu má přátelství. Užijte si společně s poníky setkání s malými chlupatými Parasprity, tajemnou zebrou Zecorou a legračními Cutie Marks, které není tak jednoduché si zasloužit.

  1. série 27. 3.
 • To musí být láska

  To musí být láska

  komediální
  romantický

  Těsně před Silvestrem přijíždí do polských Sopot tři sestry, které mají problémy v lásce a rády by si proto odpočinuly od milostných trablů. Jenže jejich nevěrní manželé, kteří prosí o druhou šanci, jim jsou v patách...

  28. 3.
 • Na krátko

  Na krátko

  české filmy
  drama

  Chlapec Jakub (Jindřich Skokan) zjistí, že celý jeho dosavadní život byla lež. A nezbude mu nic jiného, než okamžitě dospět a se ztrátou iluzí se vyrovnat, a nebo skončit špatně. Pomoct mu nemůže nikdo. Ani matka, protože to ona mu lhala, ani otec, který na něj ve skutečnosti celý život kašlal a teď se chce starat, ale jen proto, že o něj jeho opravdový" syn z manželství nestojí. Ani sestra Pavlína, která je ve svých šestnácti též také prahu zjištění, že život je úplně jiný, než si ho představovala, a které to srdce zlomí úplně stejně.

  29. 3.
 • Spisovatelé

  Spisovatelé

  komediální
  romantický

  Uznávaný spisovatel, jeho bývalá manželka a jejich dospívající děti se v průběhu jednoho bouřlivého roku vyrovnávají se složitostmi lásky ve všech jejích podobách.

  1. 4.
 • Životu navzdory

  Životu navzdory

  drama

  Marie (Julia Koschitz) je vyhledávanou architektkou. Žije ve šťastném vztahu s hudebníkem Axelem (David Rott) a vychovává šestiletého Luise (Jeremy Miliker). Je zvyklá mít vše pod kontrolou, jak v profesním, tak v soukromém životě. Jednoho dne je ale Marii diagnostikována roztroušená skleróza a ona musí přehodnotit svůj dosavadní život...

  2. 4.

Zaujalo vás Voyo?

Voyo nabízí přes 2000 filmů a seriálů, které si můžete pustit kdykoli, kdekoli, na čemkoli.