Vše, co chcete vidět

Brzy na Voyo

Offset letter
Offset letter
 • Problémissky

  Problémissky

  drama
  komediální

  V roce 1970 se v Londýně konala soutěž Miss World. Ta byla ve své době nejsledovanější televizní show světa s více než 100 miliony diváků. Moderoval ji legendární britský komik Bob Hope (Greg Kinnear). Miss World 1970 ale rozhodně neprobíhala hladce a ze soutěže se stala doslova divoká jízda...

  2. 12.
 • Svatba každý víkend

  Svatba každý víkend

  komediální
  romantický

  Nate a Brooke se jednoho léta pořád potkávají na svatbách společných přátel. Ani jeden z nich momentálně netouží hledat partnera si a nechce se jim sedat u stolu pro nezadané, kde by je s někým pořád dávali dohromady. A tak se domluví, že budou vystupovat jako "svatební kamarádi". Původní záměr se ale zvrtne...

  3. 12.
 • Tři přání pro popelku

  Tři přání pro popelku

  fantasy
  pohádka

  Po smrti svého otce žije Popelka na statku u zlé a hádavé macechy a dělá služku její hloupé dceři Doře. Když jednoho dne překazí lov třem mladíkům, netuší, že brzy pozná lásku samotného prince. Nejdříve se ale musí zúčastnit velkolepého plesu, kde získá princovo srdce, a na útěku ztratit svůj střevíček...

  4. 12.
 • Roary, závodní auto

  Roary, závodní auto

  Roary je mladý a nadšený závodní vůz Formule 1. Velký Chris ho považuje nejen za to nejlepší závodní auto celého závodiště, ale i za svého nejlepšího kamaráda. Na závodišti Stříbrná stopa je Roary nováček, ale díky kamarádům se rychle učí, jak to na takovém závodišti chodí. Vždycky chce udělat na Chrise dobrý dojem, je učenlivý a všechno pozorně sleduje. O závodění toho sice zatím moc neví, ale pár závodů už vyhrál a pomalu začíná chápat, co všechno je třeba vědět a znát, aby se jednoho dne opravdu stal tím nejlepším.

  2. série 6. 12.
 • Víno nás spojuje

  Víno nás spojuje

  drama
  komediální

  Po 10 letech nepřítomnosti se Jean vrací do svého rodného města, když jeho otec onemocní. Když se sejdou se svou sestrou Juliette a bratrem Jérémiem, musí znovu vybudovat vztah a důvěru jako rodina.

  7. 12.
 • Sněhová královna 3: Tajemství ohně a ledu

  Sněhová královna 3: Tajemství ohně a ledu

  animovaný
  dobrodružný

  Naši hrdinové se střetnou s magií ohně a ledu a tak jim chvilku bude pořádně horko a chvíli zase hodně velká zima. Hlavní hrdinkou příběhu je opět odvážná Gerda, která porazila Sněhovou královnu a osvobodila svého bratra Kaie. Díky tomu se z nich staly tak trochu pohádkové celebrity. Zatímco Gerda to bere s nadhledem, zasněný Kai se o něco hůře vyrovnává se svou popularitou, kdy mu u nohou pravidelně omdlévají mladé dívky. Aby si od této vysilující slávy trochu odpočinuli, vydávají se do hor za svým trollím kamarádem Ormem, kde na ně čeká pořádné dobrodružství.

  8. 12.
 • Král Šumavy: Fantom temného kraje

  Král Šumavy: Fantom temného kraje

  drama
  Voyo | Originál

  Nová minisérie režiséra Davida Ondříčka natočená pod značkou Voyo | Originál o legendárním převaděči Josefu Hasilovi (Oskar Hes).

  9. 12.
 • Světlo mého života

  Světlo mého života

  drama
  sci-fi

  Před deseti lety zasáhl svět neznámý virus, který téměř vyhladil ženskou populaci, a ženy, které přežily, žijí jen na vyhrazených místech. Caleb odmítl předat svou roční dceru systému, vydává ji za syna a už deset let s ní putuje z místa na místo...

  10. 12.
 • Mrazík

  Mrazík

  pohádka
  rodinný

  "Kdybys nebyl hlupákem, nestal by ses medvědem!" Legendární ruská pohádka o pracovité Nastěnce, statečném, ale samolibém Ivanovi a o lásce, která si poradí se zlou macechou stejně jako s mrazivým kouzlem berly mrazilky.

  11. 12.
 • Vita a Virginia

  Vita a Virginia

  drama
  životopisný

  Fascinující skutečný příběh o velmi intenzivním a vášnivém milostném vztahu mezi populární autorkou Vitou Sackville-West (Gemma Arterton) a literární ikonou Virginií Woolfovou (Elizabeth Debicki). Vztah obě ženy změní a inspiruje Virginii k napsání jednoho z jejích největších děl.

  12. 12.
 • Ženská na vrcholu

  Ženská na vrcholu

  české filmy
  komediální

  Trochu svérázná svobodná matka, úspěšná majitelka biokavárny Helena (Anna Polívková), odjíždí s osmiletým synem strávit advent na horách, aby se tak vyhla svému citovému problému. Díky své roztržitosti a hře osudu se ocitá ve vysokohorské chatě Samota, kde potkává dva muže, ač o žádné seznamování nestojí. Do toho její starostlivá milující matka (Jana Preissová) donutí protestujícího otce (Bolek Polívka), aby vyrazili na hory za nimi. Jsou Vánoce a rodina musí být přece pohromadě!

  14. 12.
 • Sněžná mela

  Sněžná mela

  animovaný
  dobrodružný

  Polární lišák Blesk má velký sen, stát se nejlepším arktickým kurýrem. Jeho první zásilka ho ale zavede do tajuplné polární pevnosti, kde prohnaný zloduch Otto Von Walrus spřádá plány na zničení Arktidy. Blesk a jeho přátelé se rozhodnou jej zastavit. A tak začíná jedna velká sněžná mela.

  15. 12.

Zaujalo vás Voyo?

Voyo nabízí přes 2000 filmů a seriálů, které si můžete pustit kdykoli, kdekoli, na čemkoli.