Vše, co chcete vidět

Brzy na Voyo

Offset letter
Offset letter
 • Základna

  Základna

  akční
  válečný
  15+

  Během války v Afghánistánu dorazí štábní seržant Romesha (Scott Eastwood) a nová skupina vojáků na základnu Kamdesh, které velí kapitán Keating (Orlando Bloom). Muži denně odráží útoky Talibanu. Aby otupil bojové napětí, zorganizuje Keating šúru - setkání vojáků s místními Afghánci. Zde nabídne místním peníze na obonovu infrastruktury výměnou za mír.

  31. 1.
 • Playmobil ve filmu

  Playmobil ve filmu

  animovaný
  dobrodružný

  Dívka Marla nevěří svým očím, když jejího mladšího bráchu do sebe vtáhne velký hračkový model města. Dokud podivné kouzlo trvá, vrhne se za ním. Chvíli letí, pak dopadne a pak se nestačí divit znovu a ještě víc. Ocitla se totiž v animované říši, kde ona sama je... figurkou Playmobil. A všichni ostatní taky!

  2. 2.
 • Hra špiónů

  Hra špiónů

  drama
  thriller

  Píše se rok 1960, období Studené války. Zpravodajský důstojník Oleg Penkovsky (Merab Ninidze), s přístupem k přísně tajným jaderným informacím, je rozčarován Chruščovovým vedením. Sám proto osloví CIA a svěří se s obavami o světovou bezpečnost. CIA a MI6 se rozhodnou, že by, pro získání více informací, bylo lepší nepoužívat v této situaci špióna, ale obyčejného obchodníka...

  5. 2.
 • Zvědavý George

  Zvědavý George

  animovaný
  dobrodružný

  Dobrodružství oblíbeného opičáka George a jeho přítele - Pána se žlutým kloboukem. Jeho zvědavost způsobuje jemu a jeho člověčímu příteli mnoho problémů, ale také přináší i spoustu zábavných dobrodružství.

  1. série 6. 2.
 • Milenci a vrazi

  Milenci a vrazi

  drama
  psychologický

  Příběh různorodých obyvatel činžovního domu zasazený do severočeského továrního města šedesátých let, kterým se změní život, když se na scéně objeví mladý inženýr Borek (Jiří Langmajer).

  7. 2.
 • Pat a Mat: Kutilské trampoty

  Pat a Mat: Kutilské trampoty

  animovaný
  rodinný

  A je to opět tady! Série příběhů, která vyvolá úsměv na tvářích dětí i dospělých. Jakou lest vymyslí na zloděje, který jim krade jablka ze stromu? Mýt auto hadicí? To není nic pro Pata a Mata! Raději si postaví automyčku. Pat a Mat přinášejí další sérii nápadů, katastrof a originálních řešení. Doma to raději nezkoušejte!

  9. 2.
 • Perfektní den

  Perfektní den

  komediální
  válečný

  První obětí všech válečných konfliktů bývá zdravý rozum. To zjišťuje pětice humanitárních pracovníků z organizace Aid Across Borders, která pomáhá ve válečné zóně kdesi na Balkáně v rámci Jugoslávských válek.

  11. 2.
 • V zajetí

  V zajetí

  mysteriózní
  thriller
  15+

  Mladá dívka Chloe (Kiera Allen) je na vozíku a vyrůstá o samotě v úplné izolaci jen se svou milující maminkou (Sarah Paulson). Jejich vztah a život se můžou zdát zvláštní, možná až zneklidňující, nikdo ale nemůže upřít mámě nekonečnou snahu chránit svou dceru, starat se o ni do roztrhání těla a pro její vlastní dobro ji mít stále pod dohledem. Chloe má řadu zdravotních problémů, potřebuje péči a s oddanou mámou tvoří sehranou dvojici. Když se v sedmnácti chystá na vysokou, začne objevovat tajemství, která jsou stále děsivější.

  12. 2.
 • Nenávidím den Sv. Valentýna

  Nenávidím den Sv. Valentýna

  komediální
  romantický

  Genevieve (Nia Vardalos) se nechává ráda dobývat, miluje květiny i den svatého Valentýna. To vše by dokonale pasovalo k jejímu povolání květinářky, jenže nevěří na vztahy. Podle ní stačí pouhých pět schůzek, pak se romantika vytrácí a je třeba jít dál. Když ale pozná Grega (John Corbett), všechno je rázem jinak...

  Na Voyo 12.2.

Zaujalo vás Voyo?

Voyo nabízí přes 2000 filmů a seriálů, které si můžete pustit kdykoli, kdekoli, na čemkoli.