Vše, co chcete vidět

Špatný formát e-mailu

Brzy na Voyo

Offset letter
Offset letter
 • Zakladatel

  Zakladatel

  drama
  životopisný
  12+

  Skutečný příběh muže, který byl ztělesněním amerického snu a vybudoval nejznámější síť rychlého občerstvení na světě. V roce 1954 dostal Ray Kroc (Michael Keaton) objednávku na 6 mixérů na výrobu oblíbených mléčných šejků od bratrů McDonaldových, kteří provozovali malou restauraci s hamburgery v jižní Kalifornii. Toto neobvykle velké množství ho okamžitě zaujalo a rozhodl se, že dodávku vyřídí osobně. Od tohoto momentu se začala psát historie obrovského impéria McDonald, do kterého dnes patří neuvěřitelných 35.000 poboček po celém světě.

  10. 8.
 • Láska odvedle

  Láska odvedle

  komediální
  romantický

  Na prázdniny přijíždí do pronajatého domku u moře spisovatelka Jenna (Amanda Righetti) se svými dvěma dětmi. Zatímco děti chodí denně do letního plaveckého tábora, Jenna se snaží pracovat na novém románu. Jenže práce se jí moc nedaří, protože soused Lucas (Peter Porte) vede dost odlišný styl života a jeho večírky a jiné aktivity Jennino soustředění ruší. Podaří se jim najít společnou řeč?

  11. 8.
 • Nevinný

  Nevinný

  kriminální

  David Collins (Lee Ingleby) se ze všech sil snaží znovu se postavit na nohy poté, co po sedmi letech ve věznici s vysokou ostrahou byl zrušen jeho rozsudek za vraždu jeho manželky.

  13. 8.
 • 100% vlk

  100% vlk

  animovaný
  komediální

  Čtrnáctiletý Freddy vypadá jako obyčejný kluk, ale není obyčejný a není ani úplně člověk. Patří do starého rodu vlkodlaků a těší se na svou první proměnu ve vlka. Je trochu potrhlý, ale až se stane skutečným vlkodlakem, bude se z něj vážený člen smečky a jednou velmi obávané monstrum. Stejně jako jeho otec a jeho děda i praděda. V tu velkou slavnostní noc první proměny se ale něco zvrtne a Freddy se změní v ne příliš dravého ani moc hrozivého, zato ve strašně moc rozkošného... pudla.

  13. 8.
 • Děda, postrach rodiny

  Děda, postrach rodiny

  komediální
  rodinný

  Ed (Robert De Niro) byl se svým vnukem vždycky jedna ruka, měli se rádi a to přesně do toho momentu, kdy se k nim děda přistěhoval a vnuk mu musel přenechat svůj pokoj. Chlapec se rozhodl vystrnadit staříka z domu sérií naschválů. Jenže děda začal nečekaně srovnávat účty...

  14. 8.
 • Sluha národa

  Sluha národa

  komediální

  Vasilij Petrovič Goloborodko (Volodymyr Zelenský) je charismatický i chytrý středoškolský učitel dějepisu, který po rozvodu žije v bytě svých rodičů. Jeho život se zásadně změní v okamžiku, kdy jeden z jeho studentů zaznamená na mobil jeho proslov, ve kterém se ostře vymezuje proti korupci na Ukrajině a záznam následně umístí na sociální sítě.

  3. série - 15. 8.
 • Země dinosaurů 2: Dobrodružství ve velkém údolí

  Země dinosaurů 2: Dobrodružství ve velkém údolí

  animovaný

  Před miliony let žila na Zemi početná stáda dinosaurů. Našeho hlavního hrdinu podrobuje život těžkým zkouškám, protože po ztrátě rodičů musí sám obstát ve světě, kde na něho na každém kroku číhá nějaké nebezpečí. Jedinou šancí na přežití je dostat se včas do Kvetoucího údolí, kde je pro každého dost potravy a zvířata tam žijí spolu v míru a pokoji. Během dobrodružného putování se seznámí s několika novými kamarády, ale jak náš hrdina, tak jeho přátelé budou potřebovat ještě hodně odvahy a vynalézavosti, aby po řadě společně prožitých dobrodružství dospěli živí a zdraví ke kýženému cíli.

  16. 8.
 • Skvělá partie

  Skvělá partie

  drama
  romantický

  Rozvedená Jessica pečuje o svého osmiletého syna Wesleyho, který miluje baseball. Provozuje restauraci, ale nemá to lehké, protože ve městě otevřeli konkurenční podnik. Navíc se vrátil její spolužák Chase, prvoligový hráč baseballu, který v patnácti odešel z města kvůli sportovní kariéře. Chase tehdy s Jessicou chodil a svým odchodem jí zlomil srdce. Jak dopadne jejich setkání po tolika letech?

  18. 8.

Zaujalo vás Voyo?

Voyo nabízí přes 2000 filmů a seriálů, které si můžete pustit kdykoli, kdekoli, na čemkoli.

Špatný formát e-mailu