Vše, co chcete vidět

Brzy na Voyo

Offset letter
Offset letter
 • Princezna rebelka

  Princezna rebelka

  animovaný
  dobrodružný

  Mia je mladý sirotek, žije ve středověkém městě Misty Rock. Jednoho dne krutý regent Tristan prokleje následníka trůnu Rolanda a promění jej ve stvoření, které je napůl kuřetem a napůl kočkou. Mia se v doprovodu Graubarta – nemotorného strážce s dobrým srdcem – pustí kvůli záchraně Rolanda a celého království do pátrání po protijedu. Na cestu s sebou vezme ještě mladého bláznivého šaška Chucklyho a tři ochočené lasičky. Všechny je čeká největší dobrodružství, které si kdy mohli představit.

  10. 6.
 • Chuggington: Veselé vláčky

  Chuggington: Veselé vláčky

  animovaný
  komediální

  Chuggington je neobyčejné místo, kde jsou jedinými dopravními prostředky zvláštní vlaky, které mluví, myslí a nepotřebují strojvedoucí. Staňte se svědky dobrodružství tří mladých a nezkušených vláčků Wilsona, Brewstera a Koko, kteří se podobně jako všechny ostatní děti učí nejraději při hrách a zábavě. Chuggington má nekonečné množství zastávek a věřte, že spolu s mašinkami zažijete neuvěřitelná dobrodružství!

  Nová série 12. 6.
 • Párty Hárd

  Párty Hárd

  české filmy
  komediální
  18+

  Černá teenage komedie o třech spolužácích, kteří chtějí udělat ten nejlepší mejdan pod sluncem, aby zapůsobili na své vysněné dívky. Kdo zasune a kdo se stane obětí brutální šikany?

  13. 6.
 • #Martyisdead

  #Martyisdead

  kriminální
  thriller

  Nedívej se. Neptej se. Neklikej. Patnáctiletý Marty (Jakub Nemčok) měl celý život před sebou. Teď je ale mrtvý. Zbyla po něm jen série mrazivých videí, které natáčel krátce před svou smrtí. Truchlící otec skládá dohromady střípky Martyho online života, aby odhalil okolnosti jeho tragického konce.

  13. 6.
 • Párty Hárder: Summer Massacre

  Párty Hárder: Summer Massacre

  komediální

  V Párty Hárder se vrátí parta kamarádů prvního filmu. Z předchozích událostí se už trochu oklepali a v létě vyrazí na proslulou Ibizu východu - na Mácháč. Legendární místo plné mejdanů, muziky a nevázaného sexu. Slibují si životní zážitek a pochopitelně i prázdninovou soulož. Užijí si léto, nebo selžou a čekají na ně leda tak ponížení, nedobrovolný celibát a Srbské milice?

  15. 6.
 • Vědma

  Vědma

  fantasy
  Voyo | Originál

  Svět, jak ho známe, končí. Co zvítězí v rozhodujícím souboji o zítřek? Temnota, anebo světlo? Příběh ze staré Prahy ožívá v pětidílné česko-slovenské fantasy minisérii natočené pod značkou Voyo | Originál.

  16. 6.
 • Jak se natáčela Vědma

  Jak se natáčela Vědma

  fantasy
  film o filmu

  Nahlédněte do zákulisí výroby první česko-slovenské fantasy minisérie Vědma. Poznejte samotný příběh očima tvůrců, ale i pohledy herců, kaskadérů nebo specialistů na vizuální efekty. Podívejte se na jejich autentické reakce z dění přímo na místech natáčení a přežití spolu s nimi nefalšovanou atmosféru z příprav jedinečného Voyo | Originálu.

  16. 6.
 • Oteckovia

  Oteckovia

  rodinný

  Rodinný seriál Oteckovia sleduje životy čtyř mladých mužů – otců, z nichž každý zápasí s úlohou rodiče po svém. Nechybí jim zodpovědnost a snaha najít si stabilní místo ve světě matek, což přináší celou řadu humorných situací.

  Nová série 17. 6.

Zaujalo vás Voyo?

Voyo nabízí přes 2000 filmů a seriálů, které si můžete pustit kdykoli, kdekoli, na čemkoli.