Vše, co chcete vidět

Špatný formát e-mailu

Brzy na Voyo

Offset letter
Offset letter
 • Monster High: The Great Scarrier Reef

  Monster High: The Great Scarrier Reef

  animovaný

  Vydejte se spolu s vašimi oblíbenými kamarádskými příšerkami na zbrusu nové vodní dobrodružství! Obyčejné koupání ve školním bazénu se příšerkám promění v tajemný výlet do děsukrásného podvodního světa Velké úděsové bariéry. Lagoona ihned pochopí, že se ocitla doma, a uvědomuje si, že nastal čas konečně překonat vlastní obavy a nedostatky. Čeká ji setkání s nepřáteli z minulosti, účast na šílené taneční soutěži, a hlavně souboj s hrozivým tvorem z hlubin! Naštěstí má po svém boku vždycky své věrné, i když trochu podivné kamarádky.

  27. 9.
 • Viktorie

  Viktorie

  drama

  Výpravný historický seriál sleduje královnu Viktorii od jejího nástupu na trůn v roce 1837 v pouhých osmnácti letech. Mladá panovnice si musí vybojovat své místo v rámci poněkud zkostnatělého systému a emancipovat se jak ve vztahu k vlivným politikům své doby, tak ve sféře soukromé.

  2. série - 28. 9.
 • Dýňová princezna

  Dýňová princezna

  drama
  romantický

  Jenny (Jessy Schram) se jednoho dne dozvídá, že jejímu bezstarostnému životu je konec, protože tatínek zkrachoval. Jediné, co jim zůstalo, je dýňová farma kdesi v Zapadákově, kterou otec jednou koupil pro Jennifer jako investici. Jennifer se ji rozhodne zvelebit a se ziskem prodat. Brett Jarrett (Jesse Hutch), nájemce farmy, není jejím plánem vůbec nadšen, ale než se rok s rokem sejde, všechno je jinak...

  29. 9.
 • November man

  November man

  akční
  thriller

  Bývalý tajný agent Devereaux (Pierce Brosnan) dostane za úkol ochránit cennou svědkyni, která může vrhnout světlo na smrtící hru s účastí vysoce postavených úředníků CIA. Protivníkem v tomto souboji mu je jeho bývalý přítel a žák, ale "November Man" je odhodlán se vypořádat se všemi, kteří mu budou stát v cestě za spravedlností...

  1. 10.
 • Trumbo

  Trumbo

  drama
  životopisný

  V roce 1947 byl Dalton Trumbo (Bryan Cranston) špičkovým hollywoodským scénáristou, dokud se společně s dalšími umělci neocitl ve vězení a na černé listině kvůli svým politickým přesvědčením. Snímek (v režii Jaye Roache) vypráví o tom, jak Daltonovi jeho umění slova a smysl pro humor vynesly dva Oscary, a poukazuje na absurditu a nespravedlnost černé listiny, na níž se ocitli všichni od bulvární sloupkařky Heddy Hopperové (Helen Mirrenová) až po Johna Waynea, Kirka Douglase a Otto Premingera.

  2. 10.
 • Pomsta nebo láska

  Pomsta nebo láska

  drama
  romantický

  Aniž to ze začátku věděla, zamilovala se Dila do vraha svého manžela... Příběh neuvěřitelné lásky mezi Dilou, dívkou z města, která hledá spravedlnost, a vůdcem Rizem. Na místě, kde má slovo místních šéfů vyšší hodnotu než zákon, stojí sama tváří v tvář místním pravidlům. Bude láska silnější než nenávist?

  4. 10.
 • Země dinosaurů

  Země dinosaurů

  animovaný

  Vydejme se spolu s veselou partou malých ještěrů z Velkého údolí do dob, kdy Země patřila dinosaurům. V zemi dinosaurů žije spolu několik druhů přátelských býložravců a jejich děti si užívají radosti i nebezpečná dobrodružství. Mají také společné nepřátele, Ostrozubce a Rychložrouty, kteří by mohli kohokoliv z jejich skupiny zahubit.

  4. 10.
 • After: Tajemství

  After: Tajemství

  drama
  romantický

  Po konci Univerzity má Tessa možnost získat práci svých snů, která ale znamená stěhování přes půl Ameriky, zatímco Hardin si maloval, že by se společně mohli přestěhovat do Londýna. Přesto se zdá, že jsou nerozluční, že jim u nohou leží celý svět. Rozdělit je ale může Hardinova žárlivost, divoké chování a jeho talent Tessu opakovaně zraňovat. Jak dlouho dokáže Tessa vydržet koloběh žhavých vyznání, ošklivých scén a následných odpouštění? Do jejich složité situace navíc vstoupí nečekaný návrat Tessina otce a šokující odhalení ze strany Hardinovy rodiny...

  5. 10.
 • Říjnový polibek

  Říjnový polibek

  drama
  romantický

  Poppy (Ashley Williams) stále nenašla to, v čem je opravdu dobrá, a chodí z práce do práce, z rande na rande. Vychází dobře se svými synovci, takže začíná jako chůva dvou zaneprázdněných vdovců. Halloween se blíží.

  6. 10.
 • Jan Palach

  Jan Palach

  české filmy
  drama

  Jan Palach nikomu z blízkých o svém rozhodnutí dopředu neřekl. Ani nenaznačil, že by byl něčeho takového schopen. Ve filmu prochází vztahem se svou přítelkyní Helenkou, bouřlivým kolejním životem roku 1968, soužitím s mámou doma ve Všetatech, zažije studentské brigády v Kazachstánu a Francii, chodí do školy, pozoruje a mlčí. Stejně jako se od podzimu 68 mění veřejný život, ráz ulic i výrazy lidí, stává se něco s Janem. Jak to, že si ničeho nevšimla jeho dívka, máma, spolužáci? Ještě to ráno si Jan vzal od mámy svačinu, na koleji vtipkoval se spolubydlícím a před odchodem do města se vysprchoval. Kamera po celý film sleduje Janovu tvář a snaží se zachytit okamžiky rozhodnutí...

  7. 10.

Zaujalo vás Voyo?

Voyo nabízí přes 2000 filmů a seriálů, které si můžete pustit kdykoli, kdekoli, na čemkoli.

Špatný formát e-mailu