Abychom Vám zajistili lepší uživatelský komfort a přizpůsobili naše služby Vašim potřebám, ukládá TV Nova na Vašem počítači, tabletu nebo chytrém telefonu soubory cookie, a to především pro uchování Vašeho uživatelského nastavení, poskytování obsahu na míru, pořizování anonymních statistik a cílení obchodních sdělení. Některé získané informace TV Nova sdílí s jinými společnostmi (anonymní statistiky). Některé informace jsou i přímo zpracovávány dalšími společnostmi (personalizace zobrazované reklamy) bez zásahu TV Nova.
Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.
 
 
 
 
 
 
 
 
Farma 2017

Farma 2017

  • 2017
  • Slovensko

Tématem nejnovější série je "Mlýn", to znamená, že soutěžící se budou muset naučit jak rozdrtit a zpracovat mouku, či jak se peče chléb. Dohlížet na farmáře bude v této sérii moderátorka Kvetka Horváthová a hospodář Martin Bagar. Motivací pro dvanáct farmářů je finanční výhra, která se oproti minulým ročníkům zvýšila na 75 000 eur.

Farmář týdne
Dohlíží na farmáře a rozděluje úkoly tak, aby bylo o vše postaráno, spí v nejlepších podmínkách odděleně v domě farmáře týdne a sedí na čele stolu.

Sluhové
Farmář týdne si vybírá dva sluhy, kteří musí během týdne vykonávat nejtěžší práci. Vaří, pečují o zvířata, topí a udržují pořádek.

Duelanti
Všichni farmáři na konci týdne hlasují, který z dvou sluhů půjde do vyřazovacího duelu, respektive který z nich se stane prvním Duelantem. Následně si první duelant vybírá svého protivníka.

Duelové disciplíny
Ráno před duelem vyzývá moderátorka druhého duelanta, aby si vybral tři disciplíny a jejich pořadí. Na výběr má následující kategorie:
šikovnost - překvapení
inteligence - vědomostní duel
vytrvalost - buď řezání dřeva nebo hákování
síla - buď protlačování dřevěné klády nebo přetahování lanem.

duel
Duel probíhá za přítomnosti ostatních soutěžících. Vítězem duelu je farmář, který dosáhne vítězství ve dvou disciplínách. Pokud je po prvních dvou disciplínách stav nerozhodný, rozhoduje poslední disciplína. Pokud se rozhodne již po druhé disciplíně, třetí se nekoná. Poražený duelant opouští soutěž, odchází napsat dopis na rozloučenou, ve kterém určí jméno nového farmáře týdne a následně cestuje domů.