Abychom Vám zajistili lepší uživatelský komfort a přizpůsobili naše služby Vašim potřebám, ukládá TV Nova na Vašem počítači, tabletu nebo chytrém telefonu soubory cookie, a to především pro uchování Vašeho uživatelského nastavení, poskytování obsahu na míru, pořizování anonymních statistik a cílení obchodních sdělení. Některé získané informace TV Nova sdílí s jinými společnostmi (anonymní statistiky). Některé informace jsou i přímo zpracovávány dalšími společnostmi (personalizace zobrazované reklamy) bez zásahu TV Nova.
Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.
 
 
 
 
 
 
 
 
Na vlastní oči - 2013

Na vlastní oči - 2013

  • 2012
  • Česká republika

Komunální politik z Prahy 5 natočil lechtivé erotické video. Na záznamu se vyznává ze své vášně k Jiřímu Paroubkovi. Co všechno se odehrálo poté, když se toto video dostalo na veřejnost? To zjišťoval Janek Kroupa.

Příběh duševně nemocného Václava, který s okolním světem komunikuje pouze prostřednictvím zrcátka, natáčela Markéta Chaloupská. I přes jeho zjevný handicap si na něm "smlsli" pražští revizoři, kteří mu postupně udělili 58 pokut za jízdu načerno - přestože vlastní průkazku ZTP a tedy má právo jezdit zdarma. Pan Václav má tak na krku exekuci v celkové výši milion a půl korun - má nějakou šanci, jak se z této situace dostat?

Marcela Sobotková natáčela reportáž v Plzni o jednom vykutáleném finančním poradci; ten lidem sliboval vysoké zhodnocení úspor v řádech statisíců, které mu svěřily do úschovy. Zhodnocení se ale jaksi nedostavilo a klienti pana Pavla Vrány už neviděli zpátky ani své peníze. Pan Vrána se navíc začal zapírat a nebyl nikde k sehnání - jaké bylo překvapení poškozených lidí, když zjistili, že najednou veřejně vystupuje a zpívá v muzikálech, jako by se nechumelilo ...

Eva Vlčková se vrací k reportáži, kterou natočila před 14 lety - tehdy jedna svérázná chovatelka koní měla velký sen o tom, jak zvelebí svůj chov - podařilo se jí svůj sen naplnit?