Toulky Českem a Slovenskem

Toulky Českem a Slovenskem

1. díl - Vašek Matějovský objevil nejlepší česko-slovenské lázně

Vysíláno:

Vašek Matějovský už prošel Česko křížem krážem, a tak se tentokrát vydal na Slovensko! Podívejte se, kam určitě vyrazit na výlet.

A aby vás během vašich toulek nic

Vašek Matějovský už prošel Česko křížem krážem, a tak se tentokrát vydal na Slovensko! Podívejte se, kam určitě vyrazit na výlet.

A aby vás během vašich toulek nic nebolelo, nezapomeňte si přibalit Voltaren Emulgel s novým aplikátorem, který vám po zranění ihned uleví od bolesti.

Začněte u příčiny bolesti

Pro co nejsnazší způsob odstranění bolesti je důležité rozpoznat, proč vůbec vznikla. Důvody mohou být různé. Sportovci se nejčastěji potýkají s únavou a přetížením svalů a kloubů, ale výjimkami nejsou ani závažnější komplikace jako zranění či nemoc. Odhalení důvodu jejich vzniku je klíčem k co nejrychlejší a nejefektivnější úlevě od bolesti. S léčivými prostředky bychom měli tělu dopřát samozřejmě také klid na regeneraci.

Účinná úleva od bolesti v přírodě i kanceláři

V širokém spektru léčivých přípravků Voltaren si zajisté vyberete vhodnou formu, ať už v podobě tablet, gelu či léčivých náplastí. Jedná se o léky, které jsou běžně dostupné v lékárnách. Voltaren poskytuje úlevu od mnoha typů bolesti, a proto je spolehlivým pomocníkem a snadno jej přibalíte do sportovní výbavy či do pracovního kufříku s laptopem.

A vaše ruce zůstanou čisté!

Novinkou na trhu je Voltaren Emulgel s aplikátorem. Léčivý gel s inovativním aplikátorem přináší možnost pohodlné aplikace. Snadno jej nanesete přímo v místě bolesti a vaše ruce zároveň zůstanou beze stop gelu. Stačí pouze aplikátor vytáhnout, stlačit a nanést gel.  Působí rychle* v místě bolesti, kde tlumí zánět a zmenšuje otok. Díky aplikátoru můžete zapomenout na pocit lepivých prstů.

*Klinická data ve studii u pacientů s akutní bolestí šíje ukázala, že Voltaren Emulgel zmírňuje akutní bolest do jedné hodiny po první aplikaci.

 

Více informací na www.voltaren.cz

Zdroj fotografií: Voltaren

 Čtěte pečlivě příbalovou informaci. O správném použití se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem. Volně prodejné léčivé přípravky Voltaren ActiGo Extra obalené tablety a Voltaren Rapid 25 mg měkké tobolky obsahují diclofenacum kalicum a jsou určeny na vnitřní použití. Voltaren Emulgel gel a Voltaren Forte 2,32% gel obsahují diclofenacum diethylaminum a slouží na kožní použití. Voltaren 140 mg léčivá náplast na aplikaci na kůži obsahuje diclofenacum natricum.

V případě otázek kontaktujte prosím: GlaxoSmithKline Consumer Healthcare Czech Republic s.r.o., Hvězdova 1734/2c, 140 00 Praha 4, mail: cz.info@gsk.com. Případné nežádoucí účinky prosím hlaste na: ch.safety@gsk.com. Ochranné známky jsou vlastněné nebo licencované skupinou společností GSK.

© 2018 skupina společností GSK nebo poskytovatel příslušné licence.