Nova 25: První díly pořadů

Nova 25: První díly pořadů

První Rozjezdy pro hvězdy - 23. 1. 1998

Vysíláno:

Rozjezdy pro hvězdy byl cyklus hudebně zábavných pěveckých soutěží na TV Nova. V letech 1997 až 2003 se odvysílalo 84 dílů a pořad uváděl Karel Šíp. Jako vítězové soutěže

Rozjezdy pro hvězdy byl cyklus hudebně zábavných pěveckých soutěží na TV Nova. V letech 1997 až 2003 se odvysílalo 84 dílů a pořad uváděl Karel Šíp. Jako vítězové soutěže a pozdější skutečné hvězdy se prvně představili široké televizní veřejnosti Aneta Langerová, Vlasta Horváth, Jana Fabiánová, Lucie Černíková, Vendula Příhodová, Robert Papoušek a další.

V cyklu účinkovala prakticky celá špička české populární hudby, například Karel Gott, Ilona Csáková, Daniel Hůlka, Petr Muk, Kamil Emanuel Gott, Petr Poláček, Kateřina Brožová, Pavel Vítek, Bára Basiková, Janek Ledecký, Marcela Březinová, Oldřich Říha, Petr Janda, Věra Martinová, Kamil Střihavka, Ondřej Hejma, David Koller, Michal Dvořák, Michal David, Helena Vondráčková, Vilém Čok, Leona Machálková, Josef Vojtek, Aleš Brichta, Iveta Bartošová, Ondřej Havelka, Daniel Nekonečný, Ladislav Křížek, Miloš Pokorný, Roman Ondráček, František Nedvěd, Jiří Korn, Marie Rottrová, Pavel Bobek a Zdeněk Hříbal. Ze zahraničních hostů to byli například Ricky Martin nebo TATU.

Přehledný speciál k 25 letům TV Nova a další informace k její historii najdete na webu Nova.cz.