Ordinace v růžové zahradě 2

Ordinace v růžové zahradě 2

Nová sezóna už teď pouze na Voyo!
Registrace do jedné minuty a lze kdykoliv zrušit.
Vše bez reklam, bezpečně a bez závazků!

Jen za 159 Kč měsíčně.
#

Máte kupón Voyo?

Předplatné Voyo můžete obdržet jako dárek formou kupónu zakoupeného na našem webu. Svůj kupón můžete uplatnit kliknutím na tlačítko níže.

Uplatnit kupón
#

Nejoblíbenější české seriály i filmy bez reklam a kdykoliv!

Vaše oblíbené seriály, ale i nové a originální exkluzivně na Voyo. Největší knihovna českých filmů i to nejlepší ze světa filmu od komedií po oceňované snímky, které prostě musíte vidět!

Vybere si každý.

#

Nejsledovanější televizní pořady až 7 dní před vysíláním

Máte oblíbený seriál anebo show, ale nechcete čekat, až je budou dávat v televizi? Na Voyo si pokračování seriálu užijete dřív a budete mít náskok před svými kamarády.

#

Darujte Voyo

Udělejte svým blízkým radost dárkovým kupónem voyo. Věnujte jim více než 2000 filmů a seriálů bez reklam včetně oblíbené Ordinace v růžové zahradě 2.

Koupit dárkový kupón
#

Oblíbené pohádky pro Vás i Vaše děti

Více než 200 pohádkových a animovaných pořadů, pro malé i větší, které je zabaví kdykoliv se Vám to bude hodit. Vše v češtině, takže jim bez problému budou rozumět i ti nejmenší.

#

Nejlepší sportovní přenosy a události

Ať už jste fanouškem hokeje, fotbalu, MMA nebo silných motorů, přímé přenosy špičkových světových turnajů si nemůžete nechat ujít!

#

Voyo na různých zařízeních

Doma i na cestách, Voyo můžete mít vždy u sebe! Voyo najdete na smart TV, počítači, mobilu i tabletu. Sledovat náš obsah můžete až na dvou zařízeních současně.

Registrovat se

Zaujalo vás Voyo?

Voyo nabízí přes 2000 filmů a seriálů, které si můžete pustit kdykoli, kdekoli, na čemkoli.

Špatný formát e-mailu