NHL Play-Off 2023: Vrchol sezóny je tady!

Rozsáhlý výběr hokejových zápasů play-off NHL můžete sledovat živě nebo ze záznamu, a to online hned na jednom místě.

David Pastrňák

NHL play-off 2023 na Voyo!

Vrchol sezóny NHL je tady! Vyřazovací boje začínají, buďte při tom! Od 17. dubna do června můžete sledovat na Nova Sport a Voyo zápasy play-off živě i ze záznamu!

Chci sledovat živě!
Stanley Cup

Kdo vyhraje Stanley Cup v sezóně 2023?

V play-off NHL se o Stanley Cup utká 16 týmů. Nejcennější hokejovou trofej získá jenom ten nejlepší – vítěz finále Stanley Cupu, kde se střetnou šampioni obou konferencí.Tým s nejvyšším počtem bodů po základní části NHL získá Presidents' Trophy a výhodu domácího prostředí. V případě nerozhodného výsledku dojde na prodloužení, které se až do rozhodnutí hraje stále 5 na 5 po dvacetiminutových třetinách.

Zápasy NHL play-off

Pavouk NHL Play off 2023

Pavouk play off NHL 2023
Faksa

Ve vyřazovací fázi je možné vše!

Ve východní konferenci se očekávají velká utkání týmů, které se již několikrát setkaly v minulých sezonách play-off. Toronto opět narazí na Tampu, dokáže tentokrát uspět? V play-off NHL není nic jisté a postoupit může kdokoli! Colorado Avalanche obhajuje loňský titul a určitě se chce znovu dostat do finále. V každém případě vás čeká skvělá podívaná plná dramatu, emocí a nečekaných překvapení.

Gudas

Češi v NHL

Fanoušci hokeje mohou i v letošním play-off napjatě sledovat výkony mnoha Čechů v NHL. Filip Chytil hraje za New York Rangers, Vítek Vaněček a Ondřej Palát za New Jersey Devils a Martin Nečas v dresu Carolina Hurricanes. Český obránce Radko Gudas hájí barvy Floridy a Radek Faksa nosí na dresu hvězdu Dallasu. Ve Winnipegu chytá David Rittich a v Coloradu Pavel Francouz.

Ondrej Palat

Ondřej Palát

Ondřej Palát se v posledních letech zapsal u fanoušků jako ideální hráč pro play-off a střelec důležitých gólů. S Tampou získal dva Stanley Cupy a vloni i potřetí došel do finále. 21 bodů ve 23 zápasech play-off – to je jeho loňská vizitka. Jak se mu povede letos v dresu Devils a v přímém souboji s Nečasovou Carolinou?

Martin Necas

Martin Nečas

Martin Nečas se stal druhým nejproduktivnějším Čechem letošní základní části NHL. Druhá nejlepší byla bodově v základní části i celá Carolina, a v play-off pomýšlí také vysoko. Podaří se Hurricanes po vypadnutí Bostonu dojít až do finále Stanley Cupu? Sledujte Martina Nečase a jeho spoluhráče v akci na Nova Sport a Voyo!

Sport

Jaké zápasy 1. kola play-off NHL 2023 chcete sledovat?

#

Sledujte Sport na Voyo

Vychutnejte si bohatý výběr fotbalových, hokejových i basketbalových zápasů a další sportovní obsah vysílaný na prémiových stanicích Nova Sport 1 a Nova Sport 2.

Registrovat se

Často kladené otázky

Ano, Voyo splňuje požadavky přeshraniční přenositelnosti a s aktivním předplatným je možné sledovat obsah na území členských států EHP*. Pro využívání Voyo mimo ČR je třeba mít trvalý pobyt na území České republiky a uhradit plné předplatné. 

*Nařízení o přeshraniční přenositelnosti online služeb se od 1.1.2021 nevztahuje na území UK. Zákazníkům na uvedeném území je po úhradě předplatného k dispozici pouze omezený obsah.

V současné době je Voyo k dispozici na počítačích, telefonech/tabletech se systémem iOS a Android a na vybraných chytrých televizích. Více informací naleznete ZDE

Při úhradě prostřednictvím platební karty (Adyen)?

Předplatné Voyo hrazené prostřednictvím platební karty (Adyen) je nastaveno na 30 dní a s jeho aktivací je vždy zadána opakovaná platba.

Ke strhnutí další platby dochází tedy automaticky, a to v momentě vypršení aktuálně předplaceného období.

Jestliže se platba nezdaří, pokusíme se o její provedení znovu ještě dvakrát, a to 24 hodin po vypršení předplaceného období a 5. den po vypršení předplaceného období.

Pokud se platbu povede úspěšně provést nejpozději 5. den po skončení předchozího předplaceného období, můžete dále nerušeně sledovat vaše oblíbené pořady. Začátek nového předplatného automaticky navazuje na konec posledního předplaceného období.

V případě, že se platbu nepodaří automaticky provést 5 dní po vypršení předplaceného období, proběhne ještě několik automatických pokusů o provedení platby, které realizuje přímo sama platební brána. Počet a frekvenci těchto pokusů stanovuje platební brána Adyen.

V tomto období není již není možné Voyo sledovat. Na další pokusy o platbu ale nemusíte čekat, stačí je zrušit a následně provést aktivaci nového předplatného (v části Moje předplatné). Při úspěšné platbě je sledování Voyo zpřístupněno a dojde k nastavení nového 30denního předplatného s automatickým opakováním.

Předplatné Voyo je vždy hrazeno na 30 dní, při neúspěšné platbě tedy nevzniká žádný dluh.


Při úhradě prostřednictvím platební metody nastavené v rámci Apple ID?

Předplatné Voyo hrazené přes Apple ID je nastaveno na jeden měsíc a s jeho aktivací je vždy zadána opakovaná platba.

Předplatné Voyo hrazené přes Apple ID se tedy strhne automaticky ještě před začátkem dalšího předplaceného období (nejdříve 24 hodin předem).

Pokud se nepodaří platbu provést, dojde ke zrušení Voyo předplatného. Nicméně jelikož platba probíhá v prostředí Apple, pokusy o její úspěšné provedení budou několikrát opakovány, dle podmínek Apple.

Předplatné Voyo je vždy hrazeno na následující měsíc, při neúspěšné platbě tedy nevzniká žádný dluh.

Při úhradě prostřednictvím platební karty (GoPay)?

Předplatné Voyo hrazené prostřednictvím platební karty (GoPay) je nastaveno na 30 dní a s jeho aktivací je vždy zadána opakovaná platba.

Ke strhnutí další platby dochází tedy automaticky, a to v momentě vypršení aktuálně předplaceného období.

Jestliže se platba nezdaří, pokusíme se o její provedení znovu ještě třikrát, a to 24 hodin po vypršení předplaceného období, 5. den a poté 10.den po vypršení předplaceného období.

Pokud se platbu povede úspěšně provést nejpozději 5. den po skončení předchozího předplaceného období, můžete dále nerušeně sledovat vaše oblíbené pořady. Začátek nového předplatného automaticky navazuje na konec posledního předplaceného období.

V případě, že se platbu nepodaří automaticky provést 5 dní po vypršení předplaceného období, naplánujeme ještě poslední pokus, který proběhne za dalších 5 dní. V tomto období není již není možné Voyo sledovat. Na poslední pokus o platbu ale nemusíte čekat, stačí jej zrušit a následně provést aktivaci nového předplatného (v části Moje předplatné). Při úspěšné platbě je sledování Voyo zpřístupněno a dojde k nastavení nového 30denního předplatného s automatickým opakováním.

Předplatné Voyo je vždy hrazeno na 30 dní, při neúspěšné platbě tedy nevzniká žádný dluh.

Platbu předplatného je třeba zrušit po přihlášení do Vašeho uživatelského profilu na našich webových stránkách (kromě plateb přes Apple ID). Zrušení platby na další období provádějte, prosím, nejpozději 1 hodinu před vypršením aktuálně běžícího předplatného.

Na úvodní stránce klikněte na ikonu uživatele a zvolte Moje předplatné.

Zobrazí se Vám informace o předplatném, které je aktuálně nastaveno pro Váš účet.

Pokud máte nastavené měsíční předplatné s automaticky opakovanou platbou nebo zkušební období, klikněte na Zrušit předplatné. Dojde k přesměrování na následující stránku, kde je nutné kliknout na Zrušit předplatné, Vaši volbu následně zopakovat v části Opravdu chcete zrušit předplatné? stlačením Zrušit předplatné a poté rozhodnutí potvrdit výběrem ANO.

Než své předplatné definitivně zrušíte, zkuste ještě mrknout, co pro Vás v nejbližší době chystáme. Také nepřehlédněte ty nejlepší tipy, na co koukat, které pro Vás pravidelně aktualizujeme.

Po zrušení platby bude možné sledovat obsah na Voyo do vypršení aktuálně zaplaceného období či vypršení období na zkoušku.

Následně zůstane Váš účet neaktivní, pouze registrovaný – tedy připraven pro případnou další aktivaci předplatného v budoucnu.

V případě, že hradíte předplatné přes Apple ID, je třeba jej zrušit nejpozději 24 hodin před skončením aktuálně běžícího předplaceného období. Informace, jak zrušení provést, najdete zde: https://support.apple.com/cs-cz/HT202039

Dovolujeme si upozornit, že při kliknutí na Zrušit účet v aplikaci Voyo nedojde ke zrušení Voyo na zkoušku ani plného předplatného. Předplatné je nutné zrušit v nastavení Vašeho zařízení Apple prostřednictvím Apple ID, které bylo použito pro aktivaci.