Tipy na 60 nejlepších komedií

Nestárnoucí humor i nové komediální snímky z domova a ze světa.
Česky a bez reklam! Romantika i drama, Francie i USA, pro teenagery i celou rodinu.
Prohlédněte si náš výběr nejlepších komedií všech dob a připomeňte si je kdykoli na Voyo!

Špatný formát e-mailu

LEGENDÁRNÍ ČESKÉ EVERGREENY

Čím jiným začít než českou klasikou? Vybrali jsme pro vás 10 českých komedií, které byly natočeny v minulém století. Všichni jsme je už viděli několikrát, ale stejně se k nim rádi vracíme. Humor našich oblíbených komedií je prostě jedinečný a repliky z nich se staly kultovními hláškami. Kdo by neznal „Kelišová nepokradeš“ nebo „Stěrače stírají! Ostřikovače stříkají!“. Bavte se u nejlepších českých komedií 70., 80. a 90. let.

Česká klasika, u které se nasměje celá rodina Více

MODERNÍ KOMEDIE Z DOMOVA

Další kategorií filmových komedií, které máte rádi, jsou nové české filmy. Zaměřili jsme se na snímky, kde excelují oblíbení herci a přinášíme 12 nejlepších českých komedií, které vznikly v poslední dekádě. Sledujte novinky posledních let 2020, 2019, 2018.

Nové české komedie s oblíbenými herci Více

ROMANTIKA, KAM SE PODÍVÁŠ

Romantických komedií není nikdy dost. Spraví náladu, navodí tu správnou atmosféru, zahřejí u srdce. Koukáme na ně, když jsme zamilovaní i když máme zlomené srdce. Zkrátka jde o velmi oblíbený a jeden z nejvyhledávanějších žánrů vůbec. Nebylo proto jednoduché vybrat pouze 12 romantických komedií ze světa i od nás. Nakonec se podařilo a tady jsou ty, které můžeme vidět znova a znova. Tak si skočte si pro zmrzlinu, připravte si kapesníčky a romantická plavba může začít!

Nejlepší romantické komedie Více

VTIPNÉ AKČŇÁKY A DRAMA

Drama, akce a napětí podpořené někdy lehčím, jindy totálně ujetým humorem. To vše najdete v další kategorii ze sekce nejlepší filmové komedie na Voyo. Do TOP výběru se dostaly kultovní klasiky i méně známé snímky. Možná vás zatím jen míjeli, ale když jim dáte šanci, určitě vás pobaví. Akční komedie nezklamou nikdy. Na akci s přáteli, na prvním rande ani při rodinném sledování. Vybírejte z amerických, českých nebo francouzských filmů.

Nejlepší akční komedie a zábavné drama Více

JE SUIS VOYO

Je libo francouzský humor? V tomto žánru má Francie dlouhou a úspěšnou tradici. Dopřejte si pořádnou porci smíchu u komedií ze země skvělé kuchyně, vína a šansonu. Na Voyo najdete desítky francouzských filmů s oblíbenými hvězdami jako je například Jean Reno. Jeho můžeme vidět ve ztřeštěných Návštěvnících nebo kriminálce Drž hubu. Moderní romantickou komedii zastupuje Daddy Cool s nezodpovědným Vincentem Elbazem. Navštivte Francii z pohodlí vašeho domova kdykoliv se vám zachce.

Nejlepší francouzské komedie Více

Často kladené otázky

Při použití platební karty (GoPay)?
Pokud zvolíte při aktivaci předplatného Voyo na zkoušku, máte možnost vyzkoušet službu na 7 dní zdarma (168 hodin od aktivace).

Při aktivaci této zkušební doby se Vám v průběhu prvních 7 dní (168 hodin od aktivace) platba nestrhne. Dojde pouze k blokaci 1 Kč a k ověření platebních údajů, které jsou poté připraveny pro případné budoucí předplatné.

Následně záleží na Vás, zda chcete Voyo využívat dál nebo ho ještě před vypršením zkušební doby ukončíte. Pokud se rozhodnete službu po zkušebním období nevyužívat, je nutné provést deaktivaci, a to nejpozději 1 hod před uplynutím předplatného zdarma. Je-li předplatné během tohoto období řádným způsobem zrušeno, nedojde k realizaci platby.

Pokud naplánovanou platbu předplatného nezrušíte, dojde v momentě vypršení zkušební doby k platbě částky 159 Kč a tím k aktivaci Voyo předplatného. 

S Voyo předplatným je nastavena automaticky opakovaná platba, která probíhá každých 30 dní. Bližší informace k opakovaným platbám naleznete v části Jak funguje platba předplatného Voyo.

Při použití platební metody nastavené v rámci Apple ID?
Pokud zvolíte při aktivaci předplatného Voyo na zkoušku, máte možnost vyzkoušet Voyo na 7 dní zdarma (168 hodin od aktivace).

Pokud se rozhodnete Voyo dále nevyužívat, je nutné předplatné zrušit nejpozději 24 hodin před skončením zkušebního období.

Informace ke zrušení platby předplatného přes Apple ID najdete zde: https://support.apple.com/cs-cz/HT202039.

Pokud předplatné ve zkušebním období nezrušíte, dojde následně automaticky k platbě částky 159 Kč a tím k aktivaci Voyo předplatného na jeden měsíc.

S Voyo předplatným je nastavena automaticky opakovaná platba, která probíhá každý měsíc. Bližší informace k opakovaným platbám naleznete ZDE.

Dovolujeme si upozornit, že při kliknutí na Zrušit účet v aplikaci Voyo nedojde ke zrušení Voyo na zkoušku ani plného předplatného. Předplatné je nutné zrušit v nastavení Vašeho zařízení Apple prostřednictvím Apple ID, které bylo použito pro aktivaci.

Pokud se nacházíte na území České republiky, budete mít během zkušebního období k dispozici obdobný obsah jako s plným předplatným služby Voyo (filmy, seriály, pořady).

Výjimkou je živé vysílání televizních kanálů, sportovní obsah, a to včetně kanálů Nova Sport 1 a Nova Sport 2, dále sportovní přenosy na Voyo Special, tituly Voyo | Originál a Voyo Film. 

Pro sledování kompletní nabídky Voyo je potřeba zakoupit plné předplatné.

TV Nova si vyhrazuje právo nabídku obsahu na zkušební období i v rámci plného předplatného kdykoliv měnit.

Při úhradě prostřednictvím platební karty (GoPay)?

Předplatné Voyo hrazené prostřednictvím platební karty (GoPay) je nastaveno na 30 dní a s jeho aktivací je vždy zadána opakovaná platba.

Ke strhnutí další platby dochází tedy automaticky, a to v momentě vypršení aktuálně předplaceného období.

Jestliže se platba nezdaří, pokusíme se o její provedení znovu ještě třikrát, a to 24 hodin po vypršení předplaceného období, 5. den a poté 10.den po vypršení předplaceného období.

Pokud se platbu povede úspěšně provést nejpozději 5. den po skončení předchozího předplaceného období, můžete dále nerušeně sledovat vaše oblíbené pořady. Začátek nového předplatného automaticky navazuje na konec posledního předplaceného období.

V případě, že se platbu nepodaří automaticky provést 5 dní po vypršení předplaceného období, naplánujeme ještě poslední pokus, který proběhne za dalších 5 dní. V tomto období není již není možné Voyo sledovat. Na poslední pokus o platbu ale nemusíte čekat, stačí jej zrušit a následně provést aktivaci nového předplatného (v části Moje předplatné). Při úspěšné platbě je sledování Voyo zpřístupněno a dojde k nastavení nového 30denního předplatného s automatickým opakováním.

Předplatné Voyo je vždy hrazeno na 30 dní, při neúspěšné platbě tedy nevzniká žádný dluh.


Při úhradě prostřednictvím platební metody nastavené v rámci Apple ID?

Předplatné Voyo hrazené přes Apple ID je nastaveno na jeden měsíc a s jeho aktivací je vždy zadána opakovaná platba.

Předplatné Voyo hrazené přes Apple ID se tedy strhne automaticky ještě před začátkem dalšího předplaceného období (nejdříve 24 hodin předem).

Pokud se nepodaří platbu provést, dojde ke zrušení Voyo předplatného.

Předplatné Voyo je vždy hrazeno na následující měsíc, při neúspěšné platbě tedy nevzniká žádný dluh.

Ano, Voyo splňuje požadavky přeshraniční přenositelnosti a s aktivním předplatným je možné sledovat obsah na území členských států EU*. Pro využívání Voyo mimo ČR je třeba mít trvalý pobyt na území České republiky a uhradit plné předplatné. 

*Nařízení o přeshraniční přenositelnosti online služeb se od 1.1.2021 nevztahuje na území UK. Zákazníkům na uvedeném území je po úhradě předplatného k dispozici pouze omezený obsah.

V současné době je Voyo k dispozici na počítačích, telefonech/tabletech se systémem iOS a Android a na vybraných chytrých televizích. Více informací naleznete ZDE

Platbu předplatného je třeba zrušit po přihlášení do Vašeho uživatelského profilu na našich stránkách (kromě plateb přes Apple ID). Zrušení platby na další období provádějte, prosím, nejpozději 1 hodinu před vypršením aktuálně běžícího předplatného.

Na úvodní stránce klikněte na ikonu uživatele a zvolte Moje předplatné.

Zobrazí se Vám informace o předplatném, které je aktuálně nastaveno pro Váš účet.

Pokud máte nastavené měsíční předplatné s automaticky opakovanou platbou nebo zkušební období, klikněte na Zrušit předplatné. Dojde k přesměrování na následující stránku, kde je nutné kliknout na Zrušit předplatné, Vaši volbu následně zopakovat v části Opravdu chcete zrušit předplatné? stlačením Zrušit předplatné a poté rozhodnutí potvrdit výběrem ANO.

Po zrušení platby bude možné sledovat obsah na Voyo do vypršení aktuálně zaplaceného období či vypršení období na zkoušku.

Následně zůstane Váš účet neaktivní, pouze registrovaný – tedy připraven pro případnou další aktivaci předplatného v budoucnu.

V případě, že hradíte předplatné přes Apple ID, je třeba jej zrušit nejpozději 24 hodin před skončením aktuálně běžícího předplaceného období. Informace, jak zrušení provést, najdete zde: https://support.apple.com/cs-cz/HT202039

Dovolujeme si upozornit, že při kliknutí na Zrušit účet v aplikaci Voyo nedojde ke zrušení Voyo na zkoušku ani plného předplatného. Předplatné je nutné zrušit v nastavení Vašeho zařízení Apple prostřednictvím Apple ID, které bylo použito pro aktivaci.

Zaujalo vás Voyo?

Voyo nabízí přes 2000 filmů a seriálů, které si můžete pustit kdykoli, kdekoli, na čemkoli.

Špatný formát e-mailu