Tipy, na co se dívat

Připravili jsme pro vás tipy na nejlepší filmy, seriály a pořady na Voyo. Ať vždy víte, na co se dívat!

Co sledovat po Love Islandu Více

České filmy Více

Nejlepší komedie Více

Animované filmy Více

Filmy na Halloween Více

Vánoční filmy a pohádky Více

Filmy podle skutečných událostí Více

Voyo | Originál Více

#

Nejlepší filmy online na 7 dní zdarma

Více než 1000 filmových titulů ve vysokém rozlišení a bez jediné reklamy. Na Voyo najdete filmy česky a zdarma po celý první týden. Vyberte si z hollywoodských trháků, českých klasik i jiných oceňovaných snímků.

Vyzkoušejte 7 dní zdarma *součástí 7denního zkušebního období není prémiový obsah, sport a živé vysílání

MS ve fotbale 2022 - Katar
Online od 20. 11.

Nejlepší zápasy fotbalové mistrovství světa v Kataru sledujte živě i ze záznamu od 20. listopadu na Voyo! Odvysíláme celkem 22 utkání ze základní skupiny a 10 zápasů navazujícího play-off.

Často kladené otázky

Na Voyo naleznete více než 2000 filmů a seriálů, a to včetně dosud neodvysílaných epizod vašich oblíbených pořadů z produkce TV Nova.

Dále speciální sekci s obsahem pro děti, sportovní přenosy i záznamy z kanálu Nova Sport 1 a Nova Sport 2, živé vysílání kanálů televize Nova, včetně prémiových kanálů Nova Sport 1 a 2, Nova International, Markíza International a Voyo Special dle aktuálních vysílacích práv, a archiv produkce TV Nova.

Filmy a pořady na Voyo jsou k dispozici online s českým dabingem nebo v originálním znění českými titulky.

Rozsah nabízených titulů i titulů v českém dabingu se může v čase měnit. Aktuální nabídku naleznete po přihlášení se do svého profilu v rámci služby Voyo.

Při úhradě prostřednictvím platební karty (GoPay)?

Předplatné Voyo hrazené prostřednictvím platební karty (GoPay) je nastaveno na 30 dní a s jeho aktivací je vždy zadána opakovaná platba.

Ke strhnutí další platby dochází tedy automaticky, a to v momentě vypršení aktuálně předplaceného období.

Jestliže se platba nezdaří, pokusíme se o její provedení znovu ještě třikrát, a to 24 hodin po vypršení předplaceného období, 5. den a poté 10.den po vypršení předplaceného období.

Pokud se platbu povede úspěšně provést nejpozději 5. den po skončení předchozího předplaceného období, můžete dále nerušeně sledovat vaše oblíbené pořady. Začátek nového předplatného automaticky navazuje na konec posledního předplaceného období.

V případě, že se platbu nepodaří automaticky provést 5 dní po vypršení předplaceného období, naplánujeme ještě poslední pokus, který proběhne za dalších 5 dní. V tomto období není již není možné Voyo sledovat. Na poslední pokus o platbu ale nemusíte čekat, stačí jej zrušit a následně provést aktivaci nového předplatného (v části Moje předplatné). Při úspěšné platbě je sledování Voyo zpřístupněno a dojde k nastavení nového 30denního předplatného s automatickým opakováním.

Předplatné Voyo je vždy hrazeno na 30 dní, při neúspěšné platbě tedy nevzniká žádný dluh.


Při úhradě prostřednictvím platební metody nastavené v rámci Apple ID?

Předplatné Voyo hrazené přes Apple ID je nastaveno na jeden měsíc a s jeho aktivací je vždy zadána opakovaná platba.

Předplatné Voyo hrazené přes Apple ID se tedy strhne automaticky ještě před začátkem dalšího předplaceného období (nejdříve 24 hodin předem).

Pokud se nepodaří platbu provést, dojde ke zrušení Voyo předplatného.

Předplatné Voyo je vždy hrazeno na následující měsíc, při neúspěšné platbě tedy nevzniká žádný dluh.

Voyo předplatné je možné uhradit prostřednictvím platební karty přes bránu GoPay nebo prostřednictvím platební metody nastavené v rámci Apple ID.

Při platbě platební kartou prostřednictvím GoPay stojí předplatné Voyo 159 Kč na 30 dní.

Při platbě přes Apple stojí předplatné Voyo 159 Kč na jeden měsíc.

Ano, Voyo splňuje požadavky přeshraniční přenositelnosti a s aktivním předplatným je možné sledovat obsah na území členských států EU*. Pro využívání Voyo mimo ČR je třeba mít trvalý pobyt na území České republiky a uhradit plné předplatné. 

*Nařízení o přeshraniční přenositelnosti online služeb se od 1.1.2021 nevztahuje na území UK. Zákazníkům na uvedeném území je po úhradě předplatného k dispozici pouze omezený obsah.

V současné době je Voyo k dispozici na počítačích, telefonech/tabletech se systémem iOS a Android a na vybraných chytrých televizích. Více informací naleznete ZDE

#

Voyo na různých zařízeních

Doma i na cestách, Voyo můžete mít vždy u sebe! Voyo najdete na smart TV, počítači, mobilu i tabletu. Sledovat náš obsah můžete až na dvou zařízeních současně.

Vyzkoušejte 7 dní zdarma

Zaujalo vás Voyo?

Voyo nabízí přes 2000 filmů a seriálů, které si můžete pustit kdykoli, kdekoli, na čemkoli.

Špatný formát e-mailu