Všechny závody MotoGP 2023 na jediném místě!

Kompletní výběr velkých cen mistrovství světa silničních motocyklů 2023. Závody, kvalifikace i sprinty kategorií MotoGP, Moto 2, Moto 3 můžete sledovat živě na Nova Sport a Voyo!

Augusto Fernandéz ve Valencii

Sezóna MotoGP 2023 na Voyo!

Od 26. března do 26. listopadu můžete na Nova Sport a Voyo sledovat kompletních 21 závodů mistrovství světa silničních motocyklů.
Novinkami v kalendáři MotoGP jsou velké ceny Kazachstánu a Indie. Vyvrcholení sezóny proběhne na Velké ceně Valencie, kde budou korunováni šampioni všech kategorií.

Sledovat na Voyo!

logo MotoGPKalendář závodů MotoGP - MS silničních motocyklů 2023

 • vlajka Portugalska(01.) 26. 03. MotoGP - VC Portugalska (Algarve, Portimao)
 • vlajka Argentiny(02.) 02. 04. MotoGP - VC Argentiny (Termas de Río Hondo)
 • vlajka USA(03.) 16. 04. MotoGP - VC USA (Austin)
 • vlajka Španělska(04.) 30. 04. MotoGP - VC Španělska (Jerez)
 • vlajka Francie(05.) 14. 05. MotoGP - VC Francie (Le Mans)
 • vlajka Itálie(06.) 11. 06. MotoGP - VC Itálie (Scarperia)
 • vlajka Německa(07.) 18. 06. MotoGP - VC Německa (Hohenstein)
 • vlajka Nizozemska(08.) 25. 06. MotoGP - VC Nizozemska (Assen)
 • vlajka Kazachstánu(09.) 09. 07. MotoGP - VC Kazachstánu (Almaty)
 • vlajka Velké Británie(10.) 06. 08. MotoGP - VC Anglie (Siverstone)
 • vlajka Rakouska(11.) 20. 08. MotoGP - VC Rakouska (Spielberg)
 • vlajka Katalánska(12.) 03. 09. MotoGP - VC Katalánska (Barcelona)
 • vlajka San Marina(13.) 10. 09. MotoGP - VC San Marina (Misano)
 • vlajka Indie(14.) 24. 09. MotoGP - VC Indie (Greater Noida)
 • vlajka Japonska(15.) 01. 10. MotoGP - VC Japonska (Motegi)
 • vlajka Indonésie(16.) 15. 10. MotoGP - VC Indonésie (Lombok)
 • vlajka Austrálie(17.) 22. 10. MotoGP - VC Austrálie (Melbourne)
 • vlajka Thajska(18.) 29. 10. MotoGP - VC Thajska (Buriram)
 • vlajka Malajsie(19.) 12. 11. MotoGP - VC Malajsie (Sepang)
 • vlajka Kataru(20.) 19. 11. MotoGP - VC Kataru (Lusail)
 • vlajka Valencie(21.) 26. 11. MotoGP - VC Valencie
Český jezdec Moto 2 - Filip Salač

Filip Salač vlajka České republiky

V kategorii Moto 2 i v sezóně 2023 nastoupí za Gresini Racing. Český jezdec Filip Salač v minulém roce vybojoval skvělé 2.místo na thajské GP a v dalších třech velkých cenách se umístil v Top 10. Stále 21letý jezdec letos zabojuje o další úspěchy, buďte u toho s námi!

Studio MotoGP - Nova Sport

Studio MotoGP

Evropské závody a velkou cenu Kataru doprovodí i vysílání z největšího a nejmodernějšího studia v Česku. Diváky závody provedou moderátoři Radek Mazal a Nikola Červinková – a ve studiu přivítají exkluzivní hosty z motoristického prostředí.

MotoGP 2023 Více

Francesco Bagnaia

MotoGP

V minulé sezóně si titul šampióna v MotoGP odnesl skvělý Francesco Bagnaia jezdící i v tomhle roce za tým Ducati Lenovo. V sezóně 2023 se můžete těšit na plno změn! Do stáje Ducati zavítá Enea Bastianini, barvy týmu KTM si po 5 letech obleče Jack Miller a v MotoGP uvidíme loňského vítěze Moto 2, Augusta Fernándeze.

Augusto Fernández

Moto 2

Zajímá vás, jak to dopadne v Moto 2? Přechod o kategorii výše zažijí rovnou 3 jezdci, kteří si vybojovali první 3 místa v loňské sezóně Moto 3. 18letý španělský talent Izan Guevara, stříbrný Sergio García a bronzový Dennis Foggia.

Ducati Francesca Bagnaia

Moto 3

Každý z jezdců sní o superbiku z MotoGP, no posazení se do tohle stroje začíná postupně kilometr po kilometru právě v kategoriích jako Moto 3! Popsat tuhle kategorii je jednoduché – hodně mládí, bojovnost, rivalita zahrnující dechberoucí souboje a dávku enormního talentu. Neváhejte a sledujte ty nejlepší jezdce na Voyo!

MotoGP Voyo

Sledujte 21 závodů MotoGP živě na Nova Sport 1 a Voyo!

Sledujte MotoGP i veškerý sportovní obsah vysílaný na stanicích Nova Sport 1 a Nova Sport 2 jednoduše přes Voyo!

Registrovat se

Nejrychlejší motorky světa!

Pohledy jezdců MotoGP jsou jasné, vyhrát je cílem každého z nich, na ničem jiném nezáleží. Který tým vyhraje pohár konstruktérů? Kdo z jezdců se stane šampiónem MotoGP 2023? Sledujte a zjistěte odpovědi na Voyo!

Sledujte mistrovství světa silničních motocyklů 2023!

S Voyo nepromeškáte již žádnou kvalifikaci, sprint nebo závod sezóny 2023. Sledujte souboje jezdců kategorií MotoGP, Moto 2 a Moto 3 živě! Nestihli jste živé vysílání? Nevadí, všechny závody najdete 7 dní ze záznamu na Voyo!


Sledujte velké ceny MotoGP na Voyo!
Voyo Sport

Sport živě i ze záznamu na Voyo!

Ať už jste fanouškem hokeje, basketbalu nebo MMA přímé přenosy špičkových světových turnajů si nemůžete nechat ujít!

Sport

Co vysíláme na Voyo z NHL, NBA a MMA?

Sleduj sporty živě na Voyo!

Zápasy NHL Více

Zápasy NBA Více

MMA

Nova Sport skz Voyo

Nova Sport 1 a 2

Věděli jste, že veškerý sportovní obsah vysílaný na stanicích Nova Sport 1 a Nova Sport 2, můžete sledovat i bez televize skrz Voyo? Neváhejte a užijte si sportovní zábavu!

Voyo podporované zařízení

Voyo na různých zařízeních

MotoGP na Voyo a Nova Sport 1! Všechno, co potřebujete vědět o mistrovství světa silničních motocyklů na jednom místě! Sledujte z pohodlí domova na smart TV, počítači, mobilu i tabletu. A hned na dvou zařízeních současně!

Registrovat se

Často kladené otázky

Při použití platební karty (Adyen)?
Pokud zvolíte při aktivaci předplatného Voyo na zkoušku, máte možnost vyzkoušet službu na 7 dní zdarma (168 hodin od aktivace).

Pro aktivaci 7denní zkušební doby je třeba zadat Vaši platební kartu. V průběhu prvních 7 dní (168 hodin od aktivace) se Vám žádná platba nestrhne, může pouze dojít k blokaci 1 Kč (dle podmínek Vaší banky) kvůli ověření platebních údajů, které jsou poté připraveny pro případné budoucí předplatné. 

Následně záleží na Vás, zda chcete Voyo využívat dál nebo ho ještě před vypršením zkušební doby ukončíte. Jestliže se rozhodnete službu po zkušebním období nevyužívat, je nutné provést deaktivaci, a to nejpozději 1 hod před uplynutím předplatného zdarma. Je-li předplatné během tohoto období řádným způsobem zrušeno, nedojde k realizaci platby.

V případě, že naplánovanou platbu předplatného nezrušíte, dojde v momentě vypršení zkušební doby k platbě částky 159 Kč a tím k aktivaci Voyo předplatného. 

S Voyo předplatným je nastavena automaticky opakovaná platba, která probíhá každých 30 dní. Bližší informace k opakovaným platbám naleznete v části Jak funguje platba předplatného Voyo.

Při použití platební metody nastavené v rámci Apple ID?
Pokud zvolíte při aktivaci předplatného Voyo na zkoušku, máte možnost vyzkoušet Voyo na 7 dní zdarma (168 hodin od aktivace).

Jestliže se rozhodnete Voyo dále nevyužívat, je nutné předplatné zrušit nejpozději 24 hodin před skončením zkušebního období.

Informace ke zrušení platby předplatného přes Apple ID najdete zde: https://support.apple.com/cs-cz/HT202039.

V případě, že předplatné ve zkušebním období nezrušíte, dojde následně automaticky k platbě částky 159 Kč a tím k aktivaci Voyo předplatného na jeden měsíc.

S Voyo předplatným je nastavena automaticky opakovaná platba, která probíhá každý měsíc. Bližší informace k opakovaným platbám naleznete ZDE.

Dovolujeme si upozornit, že při kliknutí na Zrušit účet v aplikaci Voyo nedojde ke zrušení Voyo na zkoušku ani plného předplatného. Předplatné je nutné zrušit v nastavení Vašeho zařízení Apple prostřednictvím Apple ID, které bylo použito pro aktivaci.

Pokud se nacházíte na území České republiky, budete mít během zkušebního období k dispozici obdobný obsah jako s plným předplatným služby Voyo (filmy, seriály, pořady).

Výjimkou je živé vysílání televizních kanálů, sportovní obsah, a to včetně kanálů Nova Sport 1 a Nova Sport 2, dále sportovní přenosy na Voyo Special, tituly Voyo | Originál a Voyo Film. V průběhu zkušební doby není možné sledovat obsah na Voyo v offline režimu.

Pro sledování kompletní nabídky Voyo je potřeba zakoupit plné předplatné.

TV Nova si vyhrazuje právo nabídku obsahu na zkušební období i v rámci plného předplatného kdykoliv měnit.

Při úhradě prostřednictvím platební karty (Adyen)?

Předplatné Voyo hrazené prostřednictvím platební karty (Adyen) je nastaveno na 30 dní a s jeho aktivací je vždy zadána opakovaná platba.

Ke strhnutí další platby dochází tedy automaticky, a to v momentě vypršení aktuálně předplaceného období.

Jestliže se platba nezdaří, pokusíme se o její provedení znovu ještě dvakrát, a to 24 hodin po vypršení předplaceného období a 5. den po vypršení předplaceného období.

Pokud se platbu povede úspěšně provést nejpozději 5. den po skončení předchozího předplaceného období, můžete dále nerušeně sledovat vaše oblíbené pořady. Začátek nového předplatného automaticky navazuje na konec posledního předplaceného období.

V případě, že se platbu nepodaří automaticky provést 5 dní po vypršení předplaceného období, proběhne ještě několik automatických pokusů o provedení platby, které realizuje přímo sama platební brána. Počet a frekvenci těchto pokusů stanovuje platební brána Adyen.

V tomto období není již není možné Voyo sledovat. Na další pokusy o platbu ale nemusíte čekat, stačí je zrušit a následně provést aktivaci nového předplatného (v části Moje předplatné). Při úspěšné platbě je sledování Voyo zpřístupněno a dojde k nastavení nového 30denního předplatného s automatickým opakováním.

Předplatné Voyo je vždy hrazeno na 30 dní, při neúspěšné platbě tedy nevzniká žádný dluh.


Při úhradě prostřednictvím platební metody nastavené v rámci Apple ID?

Předplatné Voyo hrazené přes Apple ID je nastaveno na jeden měsíc a s jeho aktivací je vždy zadána opakovaná platba.

Předplatné Voyo hrazené přes Apple ID se tedy strhne automaticky ještě před začátkem dalšího předplaceného období (nejdříve 24 hodin předem).

Pokud se nepodaří platbu provést, dojde ke zrušení Voyo předplatného. Nicméně jelikož platba probíhá v prostředí Apple, pokusy o její úspěšné provedení budou několikrát opakovány, dle podmínek Apple.

Předplatné Voyo je vždy hrazeno na následující měsíc, při neúspěšné platbě tedy nevzniká žádný dluh.

Při úhradě prostřednictvím platební karty (GoPay)?

Předplatné Voyo hrazené prostřednictvím platební karty (GoPay) je nastaveno na 30 dní a s jeho aktivací je vždy zadána opakovaná platba.

Ke strhnutí další platby dochází tedy automaticky, a to v momentě vypršení aktuálně předplaceného období.

Jestliže se platba nezdaří, pokusíme se o její provedení znovu ještě třikrát, a to 24 hodin po vypršení předplaceného období, 5. den a poté 10.den po vypršení předplaceného období.

Pokud se platbu povede úspěšně provést nejpozději 5. den po skončení předchozího předplaceného období, můžete dále nerušeně sledovat vaše oblíbené pořady. Začátek nového předplatného automaticky navazuje na konec posledního předplaceného období.

V případě, že se platbu nepodaří automaticky provést 5 dní po vypršení předplaceného období, naplánujeme ještě poslední pokus, který proběhne za dalších 5 dní. V tomto období není již není možné Voyo sledovat. Na poslední pokus o platbu ale nemusíte čekat, stačí jej zrušit a následně provést aktivaci nového předplatného (v části Moje předplatné). Při úspěšné platbě je sledování Voyo zpřístupněno a dojde k nastavení nového 30denního předplatného s automatickým opakováním.

Předplatné Voyo je vždy hrazeno na 30 dní, při neúspěšné platbě tedy nevzniká žádný dluh.

Ano, Voyo splňuje požadavky přeshraniční přenositelnosti a s aktivním předplatným je možné sledovat obsah na území členských států EHP*. Pro využívání Voyo mimo ČR je třeba mít trvalý pobyt na území České republiky a uhradit plné předplatné. 

*Nařízení o přeshraniční přenositelnosti online služeb se od 1.1.2021 nevztahuje na území UK. Zákazníkům na uvedeném území je po úhradě předplatného k dispozici pouze omezený obsah.

V současné době je Voyo k dispozici na počítačích, telefonech/tabletech se systémem iOS a Android a na vybraných chytrých televizích. Více informací naleznete ZDE

Platbu předplatného je třeba zrušit po přihlášení do Vašeho uživatelského profilu na našich webových stránkách (kromě plateb přes Apple ID). Zrušení platby na další období provádějte, prosím, nejpozději 1 hodinu před vypršením aktuálně běžícího předplatného.

Na úvodní stránce klikněte na ikonu uživatele a zvolte Moje předplatné.

Zobrazí se Vám informace o předplatném, které je aktuálně nastaveno pro Váš účet.

Pokud máte nastavené měsíční předplatné s automaticky opakovanou platbou nebo zkušební období, klikněte na Zrušit předplatné. Dojde k přesměrování na následující stránku, kde je nutné kliknout na Zrušit předplatné, Vaši volbu následně zopakovat v části Opravdu chcete zrušit předplatné? stlačením Zrušit předplatné a poté rozhodnutí potvrdit výběrem ANO.

Než své předplatné definitivně zrušíte, zkuste ještě mrknout, co pro Vás v nejbližší době chystáme. Také nepřehlédněte ty nejlepší tipy, na co koukat, které pro Vás pravidelně aktualizujeme.

Po zrušení platby bude možné sledovat obsah na Voyo do vypršení aktuálně zaplaceného období či vypršení období na zkoušku.

Následně zůstane Váš účet neaktivní, pouze registrovaný – tedy připraven pro případnou další aktivaci předplatného v budoucnu.

V případě, že hradíte předplatné přes Apple ID, je třeba jej zrušit nejpozději 24 hodin před skončením aktuálně běžícího předplaceného období. Informace, jak zrušení provést, najdete zde: https://support.apple.com/cs-cz/HT202039

Dovolujeme si upozornit, že při kliknutí na Zrušit účet v aplikaci Voyo nedojde ke zrušení Voyo na zkoušku ani plného předplatného. Předplatné je nutné zrušit v nastavení Vašeho zařízení Apple prostřednictvím Apple ID, které bylo použito pro aktivaci.

Zaujalo vás Voyo?

Voyo nabízí přes 2000 filmů a seriálů, které si můžete pustit kdykoli, kdekoli, na čemkoli.