Kupón Voyo pořídíte ve všech prodejnách Geco

Papírové kupóny s předplatným Voyo najdete u pokladen prodejen Geco. POZOR! Nezapomeňte si pečlivě uschovat účtenku s unikátním kódem, který je potřeba zadat při registraci.
Typy předplatného:
  • 3 měsíce za 477,-
  • 6 měsíců za 954,-
  • 12 měsíců za 1 908,-

VOYO

S Voyo nejste jen v předstihu před televizí. Sledujte kdykoli a kdekoli více než 2000 filmů a seriálů, které v TV neuvidíte. Bez rušivých reklam, svazujících závazků a s čerstvými novinkami každý týden. Za jednu cenu můžete Voyo používat na 2 zařízeních současně, takže už doma nikdy nemusíte řešit, zda má přednost fotbal, nebo Ordinace. Každý si vybere to své.

Kde pořídit?

Ve všech prodejnách Geco můžete nyní pořídit 3, 6 a 12ti měsíční kupóny na Voyo. Naleznete je zavěšené u pokladen. Nezapomeňte, že pro aktivaci předplatného budete potřebovat svůj unikátní kód, který obdržíte vytištěný na účtence z obchodu. Po zaplacení se proto přesvědčte, že jste si účtenku vzali a důkladně si ji uschovejte.

Jak kupón uplatnit se dozvíte na jeho zadní straně. Zvládne to každý během minutky. Stačí přejít z libovolného zařízení na stránku voyo.cz/aktivace-kuponu a zadat do pole unikátní kód z účtenky. Pokud ještě nemáte na Voyo účet, budete také vyzvání k zadání e-mailové adresy a hesla, kterými se k nám budete přihlašovat. Kupóny lze zakoupit ve všech prodejnách Geco.