Kupón Voyo pořídíte ve všech kamenných prodejnách Billa

Papírové kupóny s předplatným Voyo na 3 a 6 měsíců najdete u pokladních pásů Billa. POZOR! Nezapomeňte si pečlivě uschovat účtenku s unikátním kódem, který je potřeba zadat při registraci.
Typy předplatného:
  • 3 měsíce za 477,-
  • 6 měsíců za 954,-

VOYO

S Voyo nejste jen v předstihu před televizí! Nikde jinde neuvidíte exkluzivní tvorbu uváděnou pod značkou Voyo | Originál, stejně jako nepřeberné množství českých i zahraničních filmů s dabingem a bez reklam, nejlepší světové reality shows, legendární seriály či širokou nabídku sportovních přenosů a záznamů, které televize nevysílá. Každý týden navíc najdete na Voyo čerstvé novinky, takže je vždy na co koukat.

Nejen MasterChef nakupuje v Bille

Nejoblíbenější kulinářskou show vídáte na obrazovkách TV Nova už od roku 2015. Za tu dobu vznikly pod rukama účinkujících stovky dechberoucích pokrmů. Jistě jste si už i všimli, kde naši soutěžící během natáčení věrně nakupují. Tímto děkujeme našemu dlouholetému partnerovi, obchodní síti Billa, že v jejich spižírnách naši soutěžící vždy nakoupí ty nejčerstvější suroviny pro přípravu svých delikates. A nejen oni! I vy můžete v prodejnách Billa pořídit nákup pro celou rodinu. U pokladen navíc najdete i Voyo kupóny, díky kterým můžete koukat nejen na MasterChefa dříve než v televizi.