Kupón Voyo pořídíte ve všech prodejnách PENNY

Papírové kupóny s předplatným Voyo na 3  měsíce najdete u pokladních pásů PENNY. POZOR! Nezapomeňte si pečlivě uschovat účtenku s unikátním kódem, který je potřeba zadat při registraci.
Typy předplatného:
  • 3 měsíce za 477,-

VOYO

S Voyo nejste jen v předstihu před televizí. Sledujte kdykoli a kdekoli více než 2000 filmů a seriálů, které v TV neuvidíte. Bez rušivých reklam, svazujících závazků a s čerstvými novinkami každý týden. Za jednu cenu můžete Voyo používat na 2 zařízeních současně, takže už doma nikdy nemusíte řešit, zda má přednost fotbal, nebo Ordinace. Každý si vybere to své.

Kde pořídit?

Ve všech prodejnách PENNY můžete nyní pořídit 3měsíční kupóny na Voyo. Naleznete je zavěšené podél pokladních pásů. Nezapomeňte, že pro aktivaci předplatného budete potřebovat svůj unikátní kód, který obdržíte vytištěný na účtence z obchodu. Po zaplacení se proto přesvědčte, že jste si účtenku vzali a důkladně si ji uschovejte.

Jak kupón uplatnit se dozvíte na jeho zadní straně. Zvládne to každý během minutky. Stačí přejít z libovolného zařízení na stránku voyo.cz/aktivace-kuponu a zadat do pole unikátní kód z účtenky. Pokud ještě nemáte na Voyo účet, budete také vyzvání k zadání e-mailové adresy a hesla, kterými se k nám budete přihlašovat.

Kupóny lze zakoupit ve všech prodejnách PENNY.