Abychom Vám zajistili lepší uživatelský komfort a přizpůsobili naše služby Vašim potřebám, ukládá TV Nova na Vašem počítači, tabletu nebo chytrém telefonu soubory cookie, a to především pro uchování Vašeho uživatelského nastavení, poskytování obsahu na míru, pořizování anonymních statistik a cílení obchodních sdělení. Některé získané informace TV Nova sdílí s jinými společnostmi (anonymní statistiky). Některé informace jsou i přímo zpracovávány dalšími společnostmi (personalizace zobrazované reklamy) bez zásahu TV Nova.
Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.
 
 
 
 
 
 
 
 

Nejčastěji kladené otázky

Jak se mohu zaregistrovat?

Klikněte na odkaz Registrovat v liště služby Voyo v pravé horní části stránek. V registračním formuláři vyplňte všechny povinné registrační údaje a stiskněte tlačítko POKRAČOVAT. Budete vyzváni k ověření vaší e-mailové adresy pomocí odkazu, který na zadaný e-mail obdržíte. Po jeho potvrzení bude registrace dokončena a vy se můžete přihlásit ke službě Voyo.

Poznámka: účet vytvořený na Voyo můžete používat i na dalších serverech (nova.cz, tn.cz, blog.cz, galerie.cz) a naopak, přihlásit na Voyo se můžete s účtem založeným na těchto serverech skupiny TV Nova.