Abychom Vám zajistili lepší uživatelský komfort a přizpůsobili naše služby Vašim potřebám, ukládá TV Nova na Vašem počítači, tabletu nebo chytrém telefonu soubory cookie, a to především pro uchování Vašeho uživatelského nastavení, poskytování obsahu na míru, pořizování anonymních statistik a cílení obchodních sdělení. Některé získané informace TV Nova sdílí s jinými společnostmi (anonymní statistiky). Některé informace jsou i přímo zpracovávány dalšími společnostmi (personalizace zobrazované reklamy) bez zásahu TV Nova.
Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.
 
 
 
 
 
 
 
 

Nejčastěji kladené otázky

Akci chci využít. Jak mám postupovat?

1. Připojte Samsung Smart TV k internetu, minimální doporučená rychlost je 4Mbit/s.


2. Spusťte úvodní obrazovku stisknutím tlačítka (SMART HUB) na dálkovém ovladači.


3. Vyberte a spusťte aplikaci Voyo.


4. Přihlaste se do aplikace Voyo.

a. pokud jste již registrovaným uživatelem Voyo nebo jiných služeb poskytovaných na internetových stránkách TV Nova, s. r. o., zadejte v sekci „Uživatelský profil“ své přihlašovací údaje do Voyo a po kontrole správnosti zadaných údajů se vám automaticky prodlouží doba předplatného o 3 měsíce.

b. pokud nemáte vytvořen uživatelský profil na internetových stránkách provozovaných TV Nova, s. r. o., zadejte Vaši e-mailovou adresu, na níž vám budou následně zaslány informace, jak registraci dokončit. Registrace je zdarma a netrvá déle než 3 minuty. Po ukončení registrace již jen zadejte v sekci „Uživatelský profil“ své přihlašovací údaje do Voyo a po kontrole správnosti zadaných údajů se vám automaticky nastaví doba předplatného na 3 měsíce zdarma. Registraci je rovněž možné provést přímo na stránkách voyo.cz.