Abychom Vám zajistili lepší uživatelský komfort a přizpůsobili naše služby Vašim potřebám, ukládá TV Nova na Vašem počítači, tabletu nebo chytrém telefonu soubory cookie, a to především pro uchování Vašeho uživatelského nastavení, poskytování obsahu na míru, pořizování anonymních statistik a cílení obchodních sdělení. Některé získané informace TV Nova sdílí s jinými společnostmi (anonymní statistiky). Některé informace jsou i přímo zpracovávány dalšími společnostmi (personalizace zobrazované reklamy) bez zásahu TV Nova.
Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.
 
 
 
 
 
 
 
 

Nejčastěji kladené otázky

Aplikace Voyo pro Windows

Co je aplikace Voyo pro zařízení Windows?

Aplikace VOYO.cz vám nabízí možnost neomezeně a legálně sledovat české i zahraniční filmy a seriály, atraktivní sportovní přenosy a pořady TV Nova nejen na počítači a chytré televizi, ale i na Windows zařízeních. Za měsíční poplatek máte neomezený přístup ke všem filmům a seriálům z nabídky, které si můžete kdekoliv a kdykoliv přehrát – a to vše bez reklam.


Aplikace je funkční na těchto zařízeních:

Windows Phone s operačním systémem Microsoft Windows 8.1 a novějším + s rozlišením displaye: WXGA, WVGA, HD 720P.

Tablety a počítače s operačním systémem Microsoft Windows 8.0 a 8.1.


Doporučujeme aplikaci Voyo vyzkoušet v rámci našeho 7 denního zkušebního období. V případě potíží máte možnost službu v průběhu 7 denního zkušebního období bezplatně zrušit.

Jaký obsah je v aplikaci Voyo k dispozici?

Do videoknihovny neustále přibývají nové filmové a seriálové tituly. Pestrá je i škála pořadů TV Nova, z nichž ty nejúspěšnější nabízí VOYO dokonce dříve než na televizní obrazovce. VOYO potěší i sportovní fandy, kteří si mohou vychutnat exkluzivní sportovní přenosy a pro nejmenší je zde široká nabídka dětských filmů a seriálů.


Upozornění: většina titulů knihovny VOYO podléhá licenčním omezením a je dostupná pouze na území České republiky (restrikce GeoIP).


Jak získat přístup k aplikaci pro zařízení Windows?

Ke sledování více jak 2000 titulů na vašem chytrém zařízení je nejdříve zapotřebí být zákazníkem služby VOYO (registraci i aktivaci předplatného prosím proveďte přes PC/Mac). Předplatné lze zakoupit na stránkách videoportálu VOYO.cz.


Poté stačí instalovat aplikaci Voyo. cz:

Pro Windows Phone klikněte ZDE

Pro tablety a počítače klikněte ZDE

Kde najdu aplikaci Voyo pro své zařízení Windows?

Aplikace VOYO.cz je dostupná ke stažení zdarma celosvětově:

Pro Windows Phone stahujte aplikaci ZDE

Pro tablety a počítače stahujte aplikaci ZDE