Abychom Vám zajistili lepší uživatelský komfort a přizpůsobili naše služby Vašim potřebám, ukládá TV Nova na Vašem počítači, tabletu nebo chytrém telefonu soubory cookie, a to především pro uchování Vašeho uživatelského nastavení, poskytování obsahu na míru, pořizování anonymních statistik a cílení obchodních sdělení. Některé získané informace TV Nova sdílí s jinými společnostmi (anonymní statistiky). Některé informace jsou i přímo zpracovávány dalšími společnostmi (personalizace zobrazované reklamy) bez zásahu TV Nova.
Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.
 
 
 
 
 
 
 
 

Nejčastěji kladené otázky

Aplikace Voyo pro Windows

Co je aplikace Voyo pro zařízení Windows?

Aplikace VOYO.cz vám nabízí možnost neomezeně a legálně sledovat české i zahraniční filmy a seriály, atraktivní sportovní přenosy a pořady TV Nova nejen na počítači a chytré televizi, ale i na Windows zařízeních. Za měsíční poplatek máte neomezený přístup ke všem filmům a seriálům z nabídky, které si můžete kdekoliv a kdykoliv přehrát – a to vše bez reklam.


Aplikace je funkční na těchto zařízeních:

Windows Phone s operačním systémem Microsoft Windows 8.1 a novějším + s rozlišením displaye: WXGA, WVGA, HD 720P.

Tablety a počítače s operačním systémem Microsoft Windows 8.0 a 8.1.


Doporučujeme aplikaci Voyo vyzkoušet v rámci našeho 7 denního zkušebního období. V případě potíží máte možnost službu v průběhu 7 denního zkušebního období bezplatně zrušit.

Jaký obsah je v aplikaci Voyo k dispozici?

Do videoknihovny neustále přibývají nové filmové a seriálové tituly. Pestrá je i škála pořadů TV Nova, z nichž ty nejúspěšnější nabízí VOYO dokonce dříve než na televizní obrazovce. VOYO potěší i sportovní fandy, kteří si mohou vychutnat exkluzivní sportovní přenosy a pro nejmenší je zde široká nabídka dětských filmů a seriálů.


Upozornění: většina titulů knihovny VOYO podléhá licenčním omezením a je dostupná pouze na území České republiky (restrikce GeoIP).


Dále upozorňujeme, že na těchto zařízeních není dostupná sekce Nightlife (na žádost výrobců). Tuto sekci můžete sledovat na počítači nebo Voyo Playeru.

Jak získat přístup k aplikaci pro zařízení Windows?

Ke sledování více jak 2000 titulů na vašem chytrém zařízení je nejdříve zapotřebí být zákazníkem služby VOYO (registraci i aktivaci předplatného prosím proveďte přes PC/Mac). Předplatné lze zakoupit na stránkách videoportálu VOYO.cz.


Poté stačí instalovat aplikaci Voyo. cz:

Pro Windows Phone klikněte ZDE

Pro tablety a počítače klikněte ZDE

Kde najdu aplikaci Voyo pro své zařízení Windows?

Aplikace VOYO.cz je dostupná ke stažení zdarma celosvětově:

Pro Windows Phone stahujte aplikaci ZDE

Pro tablety a počítače stahujte aplikaci ZDE