Abychom Vám zajistili lepší uživatelský komfort a přizpůsobili naše služby Vašim potřebám, ukládá TV Nova na Vašem počítači, tabletu nebo chytrém telefonu soubory cookie, a to především pro uchování Vašeho uživatelského nastavení, poskytování obsahu na míru, pořizování anonymních statistik a cílení obchodních sdělení. Některé získané informace TV Nova sdílí s jinými společnostmi (anonymní statistiky). Některé informace jsou i přímo zpracovávány dalšími společnostmi (personalizace zobrazované reklamy) bez zásahu TV Nova.
Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.
 
 
 
 
 
 
 
 

Nejčastěji kladené otázky

Jaké připojení k internetu musím mít pro plynulé přehrávání videa?

Pokud váš počítač vyhovuje doporučené systémové konfiguraci a videa se stále přehrávají trhaně, restartujte svůj internetový prohlížeč a spusťte video znovu. Minimální doporučená rychlost je 4 Mbit/s Jestliže si nejste jistí rychlostí svého připojení, můžete si ho otestovat ZDE.

Poznámka: Některé firewally (Kerio, COMODO Firewall Pro...) mohou při určitém nastavení (inspekce HTTP provozu) způsobovat problémy při přehrávání. Pokud takový firewall máte nainstalovaný a máte problémy s videem, zkuste tento firewall vypnout. Pokud to pomůže, kontaktujte výrobce daného firewallu pro radu ohledně jeho nastavení.