Speciální nabídka Voyo pro zákazníky Zonky

Ve spolupráci s Voyo nabízí Zonky svým zákazníkům možnost vyzkoušet si Voyo na 30 dní zdarma.

Zákazníci Zonky mohou díky speciálnímu kupónu vyzkoušet Voyo na 30 dní zdarma, místo stávajících sedmi dní.* Kupóny pro aktivaci nabídky je možné uplatnit do 30.4.2021. Tato nabídka platí pro nově registrované uživatele Voyo.

Mám kupón, jak můžu 30 denní zkušební období aktivovat?

Nejprve je třeba provést registraci uživatelského účtu a to na našich webových stránkách zde: https://voyo.nova.cz/registrace-premium-na-zkousku.

V části Výběr předplatného zvolte Uplatnit kupón a vepište kód. Dále zvolte způsob platby předplatného (GoPay nebo PayPal), vyplňte registrační údaje (e-mail a heslo) a klikněte na Registrovat.

Následně budete přesměrováni do platební brány, kde je třeba zadat platební údaje. Dojde k dočasné blokaci 1 Kč a k ověření platebních údajů, které jsou poté připraveny pro případné budoucí předplatné.

Po zadání a potvrzení údajů Vám bude aktivováno 30 dní zkušebního období a dojde k návratu na naše stránky. Po uplynutí 30 dní zkušebního období dojde automaticky k platbě měsíčního předplatného. Pokud se rozhodnete, že nechcete Voyo dále využívat, můžete platbu předplatného zrušit (a to nejpozději 1 hodinu před vypršením zkušebního období).

Informace ke zrušení předplatného najdete zde.

*Součástí nabídky není sportovní obsah (včetně přenosů na kanálech Nova Sport 1, Nova Sport 2 a Voyo Special) a tituly z kategorie K ZAPŮJČENÍ.