Abychom Vám zajistili lepší uživatelský komfort a přizpůsobili naše služby Vašim potřebám, ukládá TV Nova na Vašem počítači, tabletu nebo chytrém telefonu soubory cookie, a to především pro uchování Vašeho uživatelského nastavení, poskytování obsahu na míru, pořizování anonymních statistik a cílení obchodních sdělení. Některé získané informace TV Nova sdílí s jinými společnostmi (anonymní statistiky). Některé informace jsou i přímo zpracovávány dalšími společnostmi (personalizace zobrazované reklamy) bez zásahu TV Nova.
Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.
 
 
 
 
 
 
 
 

Nejčastěji kladené otázky

Jak zrušit předplatné?

Při aktivaci předplatného pomocí SMS:

Stačí odeslat SMS s textem STOP VOYO PREDPLATNE na číslo 90109. Je třeba SMS odeslat ze stejného čísla, které bylo použito při aktivaci předplatného.

Po deaktivaci Vám přijde SMS ve tvaru "Mesicni platba za predplatne VOYO byla deaktivovana.". Pokud Vám tato zpráva nepřišla, je zřejmé, že text nebyl úplný (musí znít STOP VOYO PREDPLATNE), nebo byl odeslán na nesprávné číslo (musí být odeslán na číslo 90109).

Při aktivaci předplatného pomocí platební karty (služba GoPay):

Předplatné zrušíte ve svém uživatelském profilu v sekci Nastavení předplatného, kde najdete odkaz na zrušení předplatného aktivovaného pomocí platební karty.

Rekurentní předplatné je rovněž možno zrušit ve vaší e-peněžence na stránkách společnosti GoPay. Odkaz s přístupem k vaší e-peněžence vám společnost GoPay zaslala e-mailem po provedení první platby.

Při aktivaci předplatného pomocí účtu PayPal před 19. 6. 2013:

Předplatné zrušíte v nastavení vašeho PayPal platebního profilu, který byl ve vašem PayPal účtu vytvořen při sjednání předplatného. Přihlaste se ke svému účtu PayPal na adrese www.paypal.com, v sekci My account – Overview v kartě My recent activity dohledejte platební profil s označením TV Nova s.r.o., klikněte na odkaz Details, a na stránce tohoto platebního profilu klikněte na odkaz Cancel (zrušit).

Poznámka: Zpracování požadavku pro zrušení předplatného může v některých případech trvat i několik minut, proto pro úspěšné zrušení předplatného doporučujeme tento požadavek uskutečnit nejméně 5 minut před vypršením předplaceného období.

Při aktivaci předplatného pomocí účtu PayPal (od 19. 6. 2013 včetně):

V případě, že jste si aktivovali předplatné v období od 19.6.2013, se postup pro zrušení předplatného trochu liší. Přihlaste se ke svému účtu PayPal na adrese www.paypal.com, v sekci Summary klikněte na ozubené kolečko (1) a vyberte Preapproved payments (2).

Poté dohledejte platební profil s označením TV Nova s.r.o. (3) a klikněte na něj. V detailu tohoto platebního profilu zvolte u položky Status (4) možnost Cancel.

PayPal - krok 1

PayPal-1

PayPal - krok 2

PayPal-2

PayPal - krok 3

PayPal-3

PayPal - krok 4

PayPal-4