Abychom Vám zajistili lepší uživatelský komfort a přizpůsobili naše služby Vašim potřebám, ukládá TV Nova na Vašem počítači, tabletu nebo chytrém telefonu soubory cookie, a to především pro uchování Vašeho uživatelského nastavení, poskytování obsahu na míru, pořizování anonymních statistik a cílení obchodních sdělení. Některé získané informace TV Nova sdílí s jinými společnostmi (anonymní statistiky). Některé informace jsou i přímo zpracovávány dalšími společnostmi (personalizace zobrazované reklamy) bez zásahu TV Nova.
Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.
 
 
 
 
 
 
 
 

Nejčastěji kladené otázky

Mohu s předplatným Voyo přehrávat tituly i ze zahraničí?

Voyo lze v zahraničí využít pouze s aktivním Předplatným, které lze aktivovat dle daných pravidel. Ze zahraničí (mimo EU) je možné sledovat pouze pořady z produkce TV Nova, které mají v detailu produktu dostupnost "celosvětově".

Filmové tituly ani živé vysílání TV Nova, Nova Cinema, Nova International, Markíza International, Nova Sport 1, Nova Sport 2, Nova Gold, Nova Action a kanály Voyo není možné ze zahraničí (mimo EU) přehrát.

V souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2017/1128 ze dne 14. června 2017 o přeshraniční přenositelnosti on-line služeb poskytujících obsah v rámci vnitřního trhu TV Nova s.r.o. zajišťuje předplatitelům služby Voyo neomezený přístup k předplacenému on-line obsahu, pokud se předplatitelé dočasně nacházejí v rámci EU mimo Českou republiku. Podmínkou poskytnutí této služby je úhrada plného předplatného Voyo a ověření, že předplatitel má bydliště v České republice.

Pokud se nacházíte dočasně v jiném členském státě EU a přístup Vám nefunguje, kontaktuje nás prosím přes kontaktní formulář.
Dovolujeme si Vás upozornit na to, že kvalita poskytování on-line služeb v jiném členském státě EU by se mohla od kvality poskytování týchž služeb v České republice lišit v závislosti na kvalitě místního přístupu on-line, který si zvolíte po dobu své dočasné přítomnosti v jiném členském státě EU.“

*Do nařízení o přeshraniční přenositelnosti EU nespadají uvedené státy: Švýcarsko, Norsko, Lichtenštejnsko, Island.