Abychom Vám zajistili lepší uživatelský komfort a přizpůsobili naše služby Vašim potřebám, ukládá TV Nova na Vašem počítači, tabletu nebo chytrém telefonu soubory cookie, a to především pro uchování Vašeho uživatelského nastavení, poskytování obsahu na míru, pořizování anonymních statistik a cílení obchodních sdělení. Některé získané informace TV Nova sdílí s jinými společnostmi (anonymní statistiky). Některé informace jsou i přímo zpracovávány dalšími společnostmi (personalizace zobrazované reklamy) bez zásahu TV Nova.
Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.
 
 
 
 
 
 
 
 

Nejčastěji kladené otázky

Na kolika zařízeních mohu používat své předplatné Voyo?

Své předplatné Voyo můžete používat až na pěti počítačích (PC, Mac, notebook). Není však možné používat tato zařízení současně.
U připojených zařízení, jakými jsou Smart TV, iOS, Android a Windows zařízení, je možné registrovat pouze dvě zařízení stejného typu (př. 2 TV, 2 tablety, apod).


Administraci aktivovaných zařízení, kde můžete provést změnu, naleznete v uživatelském profilu.

V případě, že přihlašujete 6.zařízení, zobrazí se Vám tato informace:

Upozorňujeme, že počet provedených změn v registracích zařízení (odhlášení jednoho zařízení a registraci nového) na jednom účtu za měsíc je omezen. Po vyčerpání limitu nebude dočasně možné změny registrací zařízení na vašem účtu provádět.


Poznámka: Jako samostatná zařízení se projevují i dva (či více) webových prohlížečů používaných na jednom PC (Mac). Doporučujeme proto používat pokud možno vždy jen jeden prohlížeč na jednom PC.