Abychom Vám zajistili lepší uživatelský komfort a přizpůsobili naše služby Vašim potřebám, ukládá TV Nova na Vašem počítači, tabletu nebo chytrém telefonu soubory cookie, a to především pro uchování Vašeho uživatelského nastavení, poskytování obsahu na míru, pořizování anonymních statistik a cílení obchodních sdělení. Některé získané informace TV Nova sdílí s jinými společnostmi (anonymní statistiky). Některé informace jsou i přímo zpracovávány dalšími společnostmi (personalizace zobrazované reklamy) bez zásahu TV Nova.
Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.
 
 
 
 
 
 
 
 

Nejčastěji kladené otázky

Jak aktivovat předplatné Voyo?

Nejdříve je nutné se zaregistrovat. Pokud již profil máte, přihlaste se prosím na svém počítači. Klikněte na jméno svého uživatelského profilu, dále na odkaz Můj profil a následně na odkaz ZÍSKEJTE PŘEDPLATNÉ.

V současnosti je možné si předplatné Voyo.cz aktivovat pomocí mobilního telefonu, platební karty (prostřednictvím služby GoPay), účtu PayPal, předplacených karet VOYO nebo s použitím slevových kupónů.

Předplatné je možné sjednat v režimu s automaticky opakovanou platbou (rekurentní platba v 1- a 3-měsíčním cyklu) nebo jednorázovou platbou na 6 nebo 12 měsíců.


V případě úhrady pomocí mobilního telefonu, platební karty, anebo účtu PayPal je rovněž možné nejdříve vyzkoušet VOYO na 7 dní zdarma.


VOYO předplacené karty můžete zakoupit ZDE

Podrobnosti k aktivaci VOYO předplatného najdete v sekci Platby.