Kolik stojí předplatné? 

Při zakoupení online na našich stránkách stojí měsíční předplatné Voyo 159 Kč. 

Měsíční předplatné je nastaveno na 30 dní a s jeho aktivací je vždy zadána opakovaná platba. Ke stržení další platby dochází tedy automaticky po vypršení předchozího období.

Měsíční předplatné je možné uhradit prostřednictvím platební karty přes bránu GoPay nebo pomocí účtu PayPal.

Dále je možné zakoupit v síti Tipsport kupóny s předplatným Voyo za 189 Kč/měsíc.  

Každý nový uživatel má také možnost Voyo vyzkoušet na 7 dní zdarma. Při aktivaci zkušební doby se Vám v průběhu prvních 7 dní (168 hodin od aktivace) platba za služby Voyo nestrhne. Dojde pouze k blokaci 1 Kč a k ověření platebních údajů, které jsou poté připraveny pro případné budoucí předplatné. *

Následně záleží na Vás, zda chcete Voyo využívat dál nebo ho ještě před vypršením zkušební doby ukončíte. Pokud se rozhodnete službu po zkušebním období nevyužívat, je nutné provést deaktivaci, a to nejpozději 1 hod před uplynutím předplatného zdarma. Je-li předplatné během tohoto období řádným způsobem zrušeno, nedojde k realizaci platby.

Pokud platbu předplatného nezrušíte, dojde po vypršení zkušební doby k platbě částky 159 Kč a tím k aktivaci měsíčního předplatného. 

S měsíčním předplatným je nastavena automaticky opakovaná platba, která probíhá každých 30 dní.

* V rámci vánoční nabídky je nyní zkušební období nastaveno na 30 dní. Uvedená nabídka je časově omezená a platí do 31.12.2020 12:00 hodin.