Jak fungují filmy v kategorii „K ZAPŮJČENÍ“ ?

Kromě filmů, které jsou k dispozici v rámci měsíčního předplatného, je na Voyo možné zhlédnout speciální nabídku titulů v sekci „K ZAPŮJČENÍ“. Tituly z této sekce je možné zhlédnout po úhradě poplatku mimo standardní měsíční předplatné. Uvedené tituly v sekci „K ZAPŮJČENÍ“ je možné zhlédnout na území EU/EEA při splnění podmínek přeshraniční přenositelnosti - je tedy třeba mít trvalý pobyt na území České republiky a uhradit poplatek za titul.

Jak si mohu zapůjčit film na Voyo?  

Nejdříve je nutné se zaregistrovat.  

Pokud již profil máte, přihlaste se na počítači pomocí uživatelských údajů (e-mail a heslo).  

V sekci „K ZAPŮJČENÍ“ vyberte film. V detailu filmu pak klikněte na „ZAPŮJČIT“ a pokračujte k výběru způsobu platby. V současnosti je možné platbu za zapůjčení provést pomocí platební karty (Visa, Mastercard) nebo účtu PayPal. Po úhradě poplatku najdete Vámi vybraný titul v sekci „ZAPŮJČENO“. 

Zapůjčené tituly můžete následně sledovat na zařízeních s nejnovější verzí Voyo, které naleznete ZDE.

 

Jak dlouho mám přístup k zapůjčenému titulu? 

Tituly jsou k dispozici na 30 dní od zaplacení poplatku. Zhlédnout je můžete kdykoli, a to i opakovaně, do 48 hodin od prvního spuštění. 

Dostupnost zapůjčeného titulu si ověřte v sekci „ZAPŮJČENO“.  

 

Jsou filmy z kategorie „K ZAPŮJČENÍ“ součástí měsíčního předplatného? 

Tituly ze sekce „K zapůjčení“ se řídí specifickými licenčními právy, které nedovolují tyto tituly zařadit do klasické nabídky v rámci měsíčního předplatného. Proto nejsou tyto tituly součástí standardního předplatného.