Abychom Vám zajistili lepší uživatelský komfort a přizpůsobili naše služby Vašim potřebám, ukládá TV Nova na Vašem počítači, tabletu nebo chytrém telefonu soubory cookie, a to především pro uchování Vašeho uživatelského nastavení, poskytování obsahu na míru, pořizování anonymních statistik a cílení obchodních sdělení. Některé získané informace TV Nova sdílí s jinými společnostmi (anonymní statistiky). Některé informace jsou i přímo zpracovávány dalšími společnostmi (personalizace zobrazované reklamy) bez zásahu TV Nova.
Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.
 
 
 
 
 
 
 
 

Nejčastěji kladené otázky

Darujte Voyo předplatné

Co je služba „Darujte Voyo předplatné“ a jak to funguje?

Služba „Darujte Voyo předplatné“ umožňuje pořídit Voyo předplatné jako dárek, který zakoupíte v elektronické podobě jako PDF dokument. Můžete si vybrat předplatné v délce od 1 měsíce až po celý rok. Platit se dá pomocí platební karty nebo PayPalu. Navíc při zakoupení tří a více měsíců se cena služby za měsíc výrazně snižuje.

Kolik to stojí?

Služba samotná je zdarma, za nákup PDF e-kupónu nezaplatíte nic navíc.

Základní měsíční předplatné stojí 159 Kč včetně DPH. Při zakoupení předplatného na delší období se cena služby za měsíc snižuje.

Ceník předplatného:

Základní předplatné na 1 měsíc: 159 Kč vč. DPH
Cena předplatné na 3 měsíce: 459 Kč vč. DPH
Cena předplatné na 6 měsíců: 899 Kč vč. DPH
Cena předplatné na 12 měsíců: 1759 Kč vč. DPH

Pro koho je služba určena?

Službu "Darujte Voyo" předplatné může využít každý. Jedinou podmínkou je registrace, která je zdarma. Registraci můžete provést v průběhu nákupu e-kupónu, nebo můžete využít svou stávající registraci na Voyo.cz nebo některém z ostatních portálů skupiny NOVA.

Proč se musím registrovat?

Díky registraci budeme schopni řešit případné potíže vzniklé při nákupu, což by v případě anonymního prodeje nebylo možné. Na vaši registrační e-mailovou adresu bude rovněž následně odeslán odkaz pro případné pozdější stažení zakoupeného e-kupónu. Z těchto důvodu proto doporučujeme, abyste při registraci prováděné v průběhu nákupu e-kupónu uváděl(a) svou skutečnou e-mailovou adresu.

Je možné využít 7 denní zkušební období v rámci služby „Darujte Voyo předplatné“?

Ne, při aktivaci předplatného s e-kupóny zakoupenými prostřednictvím této služby není možné využít 7 denní zkušební období.

Jak mám při nákupu postupovat?

Nákup je velice snadný, přehledně rozdělený do tří, příp. čtyř kroků (v případě, že nejste předem přihlášen(a)):

• Jděte na stránku http://voyo.nova.cz/darek
• Vyberte požadovanou délku předplatného
• Zvolte vzhled karty a případně vyplňte vzkaz pro osobu, které chcete kupón věnovat
• V dalším kroku se buď přihlaste ke svému stávajícímu uživatelskému účtu, nebo se jednoduše zaregistrujte. Registrace vám zabere jen pár sekund
• Pak už zbývá jen vše zkontrolovat a zaplatit pomocí platební karty nebo PayPalu
• Na závěr si dárek můžete stáhnout a vytisknout
• Kopii e-kupónu společně s odkazem na případné pozdější stažení PDF vám zašleme na váš registrační e-mail