Abychom Vám zajistili lepší uživatelský komfort a přizpůsobili naše služby Vašim potřebám, ukládá TV Nova na Vašem počítači, tabletu nebo chytrém telefonu soubory cookie, a to především pro uchování Vašeho uživatelského nastavení, poskytování obsahu na míru, pořizování anonymních statistik a cílení obchodních sdělení. Některé získané informace TV Nova sdílí s jinými společnostmi (anonymní statistiky). Některé informace jsou i přímo zpracovávány dalšími společnostmi (personalizace zobrazované reklamy) bez zásahu TV Nova.
Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.
 
 
 
 
 
 
 
 

Nejčastěji kladené otázky

Darujte Voyo předplatné

Co je služba „Darujte Voyo předplatné“ a jak to funguje?

Služba „Darujte VOYO předplatné“ umožňuje pořídit VOYO předplatné jako dárek, který zakoupíte v elektronické podobě jako PDF dokument. Můžete si vybrat předplatné v délce od 1 měsíce až po celý rok. Platit se dá pomocí platební karty nebo PayPalu. Navíc při zakoupení tří a více měsíců se cena služby za měsíc výrazně snižuje.

Kolik to stojí?

Služba samotná je zdarma, za nákup PDF e-kupónu nezaplatíte nic navíc.

Základní měsíční předplatné stojí 189 Kč včetně DPH. Při zakoupení předplatného na delší období se cena služby za měsíc snižuje až na 154 Kč včetně DPH.

Ceník předplatného:

Základní předplatné na 1 měsíc: 189 Kč vč. DPH
Cena předplatné na 3 měsíce: 499 Kč vč. DPH
Cena předplatné na 6 měsíců: 949 Kč vč. DPH
Cena předplatné na 12 měsíců: 1849 Kč vč. DPH

Pro koho je služba určena?

Službu Darujte VOYO předplatné může využít každý. Jedinou podmínkou je registrace, která je zdarma. Registraci můžete provést v průběhu nákupu e-kupónu, nebo můžete využít svou stávající registraci na VOYO.cz nebo některém z ostatních portálů skupiny NOVA.

Proč se musím registrovat?

Díky registraci budeme schopni řešit případné potíže vzniklé při nákupu, což by v případě anonymního prodeje nebylo možné. Na vaši registrační e-mailovou adresu bude rovněž následně odeslán odkaz pro případné pozdější stažení zakoupeného e-kupónu. Z těchto důvodu proto doporučujeme, abyste při registraci prováděné v průběhu nákupu e-kupónu uváděl(a) svou skutečnou e-mailovou adresu.

Je možné využít 7 denní zkušební období v rámci služby „Darujte Voyo předplatné“?

Ne, při aktivaci předplatného s e-kupóny zakoupenými prostřednictvím této služby není možné využít 7 denní zkušební období.

Jak mám při nákupu postupovat?

Nákup je velice snadný, přehledně rozdělený do tří, příp. čtyř kroků (v případě, že nejste předem přihlášen(a)):

• Jděte na stránku http://voyo.nova.cz/darek
• Vyberte požadovanou délku předplatného
• Zvolte vzhled karty a případně vyplňte vzkaz pro osobu, které chcete kupón věnovat
• V dalším kroku se buď přihlaste ke svému stávajícímu uživatelskému účtu, nebo se jednoduše zaregistrujte. Registrace vám zabere jen pár sekund
• Pak už zbývá jen vše zkontrolovat a zaplatit pomocí platební karty nebo PayPalu
• Na závěr si dárek můžete stáhnout a vytisknout
• Kopii e-kupónu společně s odkazem na případné pozdější stažení PDF vám zašleme na váš registrační e-mail