Abychom Vám zajistili lepší uživatelský komfort a přizpůsobili naše služby Vašim potřebám, ukládá TV Nova na Vašem počítači, tabletu nebo chytrém telefonu soubory cookie, a to především pro uchování Vašeho uživatelského nastavení, poskytování obsahu na míru, pořizování anonymních statistik a cílení obchodních sdělení. Některé získané informace TV Nova sdílí s jinými společnostmi (anonymní statistiky). Některé informace jsou i přímo zpracovávány dalšími společnostmi (personalizace zobrazované reklamy) bez zásahu TV Nova.
Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.
 
 
 
 
 
 
 
 

Nejčastěji kladené otázky

Aplikace Voyo pro Android

Co je aplikace Voyo pro zařízení s OS Android?

Aplikace VOYO Vám nabízí možnost neomezeně a legálně sledovat české i zahraniční filmy a seriály, atraktivní sportovní přenosy a pořady TV Nova, nejen na počítači, ale také na Vašich chytrých telefonech a tabletech. Za měsíční poplatek máte neomezený přístup ke všem filmům a seriálům z nabídky, které si můžete kdekoli a kdykoli přehrát. Videotéka je navíc celá bez reklam.

Jaký obsah je v aplikaci Voyo k dispozici?

Do videoknihovny neustále přibývají nové filmové a seriálové tituly. Pestrá je i škála pořadů TV Nova, z nichž ty nejúspěšnější nabízí VOYO dokonce dříve než na televizní obrazovce. VOYO potěší i sportovní fandy, kteří si mohou vychutnat exkluzivní sportovní přenosy a pro nejmenší je zde široká nabídka dětských filmů a seriálů.


Upozornění: většina titulů knihovny VOYO podléhá licenčním omezením a je dostupná pouze na území České republiky (restrikce GeoIP).


Jak získat přístup k aplikaci pro chytré telefony a tablety s OS Android?

Ke sledování více jak 2000 titulů na vašem chytrém zařízení s OS Android je nejdříve zapotřebí být zákazníkem služby VOYO (registraci i aktivaci předplatného prosím proveďte přes PC/Mac). Předplatné lze zakoupit na stránkách videoportálu VOYO.cz. Poté si z Google Play stáhněte aplikaci VOYO.cz a nainstalujte na Váš telefon nebo tablet s OS Android.

Kde najdu aplikaci Voyo pro svůj chytrý telefon nebo tablet s OS Android?

Aplikaci stahujte zdarma na Google Play.

Jakou verzi OS Android musím mít, abych mohl mít aplikaci v telefonu nebo ve svém tabletu?

Vaše zařízení musí mít operační systém Android od verze 4.4. (KitKat) s rozlišením displaye větším než 320x240 px (QVGA).

Upozornění: Vzhledem k různorodosti zařízení se systémem Android, různým systémovým nadstavbám od výrobců apod., nejsme schopni 100% garantovat bezproblémovou kompatibilitu se všemi zařízeními dostupnými na trhu. Průběžně monitorujeme různé verze systémů, nová zařízení a naši aplikaci budeme i nadále průběžně aktualizovat a testovat pro zajištění co nejlepší kompatibility s co největším počtem zařízení.

Bezpodmínečnou podmínkou využití aplikace je nicméně podpora DRM technologie Widevine od společnosti Google na vašem zařízení. Bohužel zejména levnější zařízení asijské produkce podporou této technologie v současnosti nedisponují. Aplikace Voyo není podporovaná na zařízeních s neoriginálním nebo přehraným „rootnutým“ operačním systémem.

Doporučujeme aplikaci Voyo vyzkoušet v rámci našeho 7 denního zkušebního období. V případě potíží máte možnost službu v průběhu 7 denního zkušebního období bezplatně zrušit.

Jak mám postupovat, když mi nefunguje přehrávání?

Pokud se Vám i nadále zobrazuje, že daný titul nelze přehrát, doporučujeme aplikaci přeinstalovat, popřípadě v aplikaci VOYO smazat všechna stávající zařízení zaregistrovaná v aplikaci. Pokud budou problémy i nadále přetrvávat, napište nám přes Kontaktní formulář.

Upozorňujeme, že podmínkou využití aplikace je podpora DRM technologie Widevine od společnosti Google na vašem zařízení. Bohužel zejména levnější zařízení asijské produkce podporou této technologie v současnosti nedisponují.

Jak funguje samotná aplikace Voyo na chytrém telefonu nebo tabletu s OS Android?

Aplikace umožňuje procházet či filtrovat obsah portálu VOYO dle Vašich požadavků. Produkty jsou rozdělené stejně jako na stránkách, proto je snadné se v aplikaci rychle zorientovat.

Jaké minimální internetové připojení potřebuji pro sledování?

Doporučujeme vždy pro sledování být připojen přes WIFI s minimální rychlostí 1 mb/s.

Podrobný návod aplikace Voyo pro OS Android

Úvodní stránka: Po nainstalování aplikace se dostanete na úvodní stránku, kde naleznete všechny filmy z hlavní nabídky portálu VOYO.cz. Vedle novinkových titulů a výběru toho nejlepšího zde naleznete i filmy a seriály, které již brzy budou na našich stránkách k dispozici ke zhlédnutí.

Úvodní stránka

Uživatelské menu - přihlášení: V pravé horní části najdete ikony s nabídkou Hledat a Uživatelský profil. Pokud tapnete na ikonu postavy, objeví se Vám nabídka Přihlásit se, Registrovat (budete na svém zařízení převeden na svůj prohlížeč a následně na VOYO.cz, kde se zaregistrujete), Nápověda a informace o verzi aplikace.

Uživatelské menu - přihlášení

Přihlášení: Po tapnutí na Přihlásit se zobrazí přihlašovací dialog. Pokud již na VOYO máte registrovaný účet, využijte tento účet. Pokud ještě nejste zaregistrován, prosím, registrujte se.

Přihlášení

Uživatelské menu: Po přihlášení se Vám objeví následující možnosti: Spravovat zařízení – nástroj pro správu připojených zařízení (PC, televizor, notebook), Nápověda, Odhlásit, Předplatné - pokud máte aktivní Předplatné, objeví se informace Předplatné je aktivní. Pokud jej ještě nemáte, prosím, aktivujte si ho.

Uživatelské menu

Nápověda: Pokud tapnete na Nápovědu, objeví se Vám základní informace o službě. Po tapnutí na odkaz Více informací se vám otevře prohlížeč a budete přesměrován(a) do sekce Pomoc na stránkách VOYO.cz.

Nápověda

Uživatelský účet: Po přihlášení se Vám zobrazí úplná uživatelská nabídka: Spravovat zařízení (nástroj pro správu zařízení registrovaných pod Vaším uživatelským účtem, jako jsou PC, televizor, notebook), Nápověda, Odhlásit, Předplatné. Pokud máte aktivní Předplatné, objeví se informace Předplatné je aktivní. Pokud jej ještě nemáte, prosím, aktivujte si ho ZDE

Uživatelský profil

Seznam registrovaných zařízení: Slouží ke správě zařízení, které ke sledování VOYO na svém účtu využíváte. V případě, že na svém profilu nemáte aktuálně volnou pozici pro registraci svého Android zařízení, zde můžete některé z dříve zaregistrovaných zařízení odebrat. Obdobný nástroj naleznete ve svém profilu na VOYO.cz.

Více o používání zařízení na VOYO

Seznam registrovaných zařízení

Hlavní menu: Tapněte na levé horní logo VOYO. Objeví se Vám hlavní menu aplikace s nabídkou sekcí VOYO. Navíc se zde dostanete k titulům, které jste si v aplikaci dříve uložili mezi oblíbené.

Hlavní menu

Filmy: Nabídku filmů si můžete dle potřeby řadit, nebo filtrovat

Filmy

Podle data vydání

Třídění - datum

Podle žánru

Třídění - žánr

Nebo je můžete řadit dle data vložení, názvu a sestupně nebo vzestupně

- Třídění - data

Vyhledávání: Pokud ve vyhledávání zadáte hledaný výraz, aplikace vytvoří seznam titulů odkazujících k takovému výrazu. Pak stačí na hledaný titul tapnout a přehrát jej.

Hledání Willis

Produkt: Na kartě vybraného titulu najdete informace o vybraném filmu včetně výpisu tvůrců, související tituly (tituly podobného žánru nebo obsazení), a možnost přidat film do oblíbených. Po tapnutí na modrou ikonu Přehrát se již spustí přehrávač a vy si můžete v klidu užít vybraný film.

Slzy slunce - Willis

Seriály: V sekci Seriály naleznete všechny seriály, které najdete i na našich stránkách VOYO.cz.

Seriály

TV Živě: Pokud tapnete na sekci TV Živě, objeví se Vám možnost sledovat vybrané živé kanály. Vedle vlastního kanálu VOYO, máte možnost sledovat také NOVA Sport 1, Nova Sport 2, a vybrané pořady stanic TV Nova, Nova Cinema, Nova International, Markíza International, Nova Gold a Nova Action.

TV Živě

Kanály: Pokud tapnete na vybraný kanál, objeví se Vám přehrávač s programem na aktuální den. Po tapnutí na modrou ikonu Přehrát se již spustí přehrávač a vy si můžete v klidu užít pořady vybraného kanálu.

Kanál Nova Sport