Abychom Vám zajistili lepší uživatelský komfort a přizpůsobili naše služby Vašim potřebám, ukládá TV Nova na Vašem počítači, tabletu nebo chytrém telefonu soubory cookie, a to především pro uchování Vašeho uživatelského nastavení, poskytování obsahu na míru, pořizování anonymních statistik a cílení obchodních sdělení. Některé získané informace TV Nova sdílí s jinými společnostmi (anonymní statistiky). Některé informace jsou i přímo zpracovávány dalšími společnostmi (personalizace zobrazované reklamy) bez zásahu TV Nova.
Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.
 
 
 
 
 
 
 
 

Nejčastěji kladené otázky

Jak rodičovská kontrola funguje?

Abyste získal(a) kontrolu nad přístupností k obsahu VOYO, je třeba jí aktivovat a nastavit úroveň ochrany.

VOYO nabízí 4 úrovně ochrany přístupnosti: Bez omezení, 12+, 15+ a 18+.

Pokud systém rodičovské kontroly nemáte aktivovaný, pak přístupnost obsahu nepodléhá žádné kontrole, a všechny tituly na VOYO jsou dostupné bez omezení. Pokud rodičovskou kontrolu aktivujete a nastavíte např. stupeň ochrany 18+, budou podléhat kontrole pouze tituly v této nejvyšší kategorii. V případě, že zvolíte stupeň ochrany 12+, bude podléhat kontrole přístupnosti veškerý obsah zařazený do kategorie 12+ a vyšší (tedy i 15+ a 18+).

Po aktivaci rodičovské kontroly budete vždy při prvním pokusu o otevření chráněného titulu vyzván(a) k zadání kódu rodičovské kontroly. Po jeho zadání bude rodičovská kontrola odblokována po dobu platnosti relace (zavření prohlížeče nebo odhlášení z VOYO).